logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
12
24
5

SPA przed trzydziestką

Piękna skóra w Krakowie

Dodano: 26.10.2010, Aktualizacja: 26.10.2010

Modne ciuchy, ekstrawaganckie fryzury a do tego kilka gadżetów i świetny wygląd gwarantowany. Czyżby? Gdzieś w całym tym zamieszaniu zapominamy o najważniejszym - naszej skórze. Zdrowa i odpowiednio zadbana odwdzięczy się pięknym wyglądem i będzie naszą najwspanialszą ozdobą. Ale zacznijmy od początku

- Artykuł sponsorowany - Modne ciuchy, ekstrawaganckie fryzury a do tego kilka gadżetów i świetny wygląd gwarantowany… Czyżby? Gdzieś w całym tym zamieszaniu zapominamy o najważniejszym - naszej skórze. Zdrowa i odpowiednio zadbana odwdzięczy się pięknym wyglądem i będzie naszą najwspanialszą ozdobą. Ale zacznijmy od początku. Pielęgnacja skóry jest niezwykle ważna, nie tylko w naszym późniejszym, już dojrzałym życiu, kiedy to od razu zauważamy zmiany jakie następują z upływem lat. O skórę należy odpowiednio dbać już od okresu dojrzewania, a przede wszystkim powyżej 25 roku życia kiedy to zaczyna zanikać naturalna produkcja kolagenu. Co to takiego? W skrócie kolagen to główne białko tkanki łącznej. Niezwykle odporne na rozciąganie, obok elastyny, jest głównym składnikiem ścięgien i odpowiada za elastyczność skóry. Z upływem czasu włókna elastyny i kolagenu słabną a nasza skóra staje się sucha i traci elastyczność. Co jeszcze wpływa negatywnie na świeży i zdrowy wygląd naszej skóry? Przede wszystkim promieniowanie słoneczne oraz ...   ( Pozostało znaków: 4473 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186935   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku