logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
108
13
83

Chcę być przegięty jak Biedroń

Milk gejowi wilkiem?

Dodano: 28.11.2010, Aktualizacja: 28.11.2010

Fakty: 11.  listopada współzałożyciel i członek zarządu Kampanii Przeciw Homofobii uczestniczy w pokojowym wiecu. Celem wiecu jest wyrażenie sprzeciwu wobec przemarszowi Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej przez Warszawę.

Fakty: 11.  listopada współzałożyciel i członek zarządu Kampanii Przeciw Homofobii uczestniczy w pokojowym wiecu. Celem wiecu jest wyrażenie sprzeciwu wobec manifestacji Obozu Narodowo-Radykalnego i Młodzieży Wszechpolskiej przez Warszawę. Członkowie obu organizacji mają w swoim bogatym repertuarze hasła jak "pedały go gazu" (wszystkim, którzy zdążyli się przyzwyczaić do takich okrzyków, tłumaczę, że to nawoływanie do mordu masowego na osobach homoseksualnych) , "Żydzi do Tel Awiwu". ONRowcy oraz Wszechpolacy znani są również z osobliwego sposobu zamawiania piwa poprzez tzw. "Hitlergruss". Policja stara się za wszelką cenę zapobiec starciu obu grup, wyłapując z tłumu kontrmanifestantów kilkadziesiąt osób. Wg. późniejszych wyjaśnień funkcjonariuszy wyłapywani są szczególnie agresywni uczestnicy. Wśród nich jest Biedroń. Scena zatrzymania Roberta dostępna jest na portalu youtube.com. "Agresywny" Biedroń, błaga uzbrojonych po zęby policjantów o to, żeby pozwolili mu samodzielnie przejść do radiowozu. Stróże prawa pozostają niewzruszeni i ciągną zatrzymanego po ziemi, powodując obrażenia ciała, które potwierdzają później badania lekarskie. Wszystko dzieje się ku uciesze gapiów. "Biedroń! Może w pupę chcesz pałką" - słychać w tle. Ten krótki filmik przypomina najmroczniejs...   ( Pozostało znaków: 5488 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186944   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Chcę być przegięty jak Biedroń Robert Biedroń atakuje policjantów?
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku