logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
111
17
23

Babę zesłał Bóg: Sobotnie rozterki

W klubie Cię przelecę

Dodano: 20.04.2010, Aktualizacja: 20.04.2010

Gdy jeszcze rok temu odwiedziłam jeden z klubów, nazwijmy to - dla heteryków, od początku miałam wrażenie, że wstąpiłam przez przypadek do nowocześniejszej odmiany burdelu czy też świątyni seksu. Jak bowiem można nazwać miejsce, gdzie przypadkowo tańczący ze mną koleś po 5 minutach próbuje wpakować mi rękę do spodni - „A ty co, brajla chcesz studiować? Jakoś nie przypominam sobie, żebym tam wygoliła swoje imię” – odpowiedziałam. Był to ostatni raz, gdy zajrzałam do tego typu miejsca.

Gdy jeszcze rok temu odwiedziłam jeden z klubów, nazwijmy to - dla heteryków, od początku miałam wrażenie, że wstąpiłam przez przypadek do nowocześniejszej odmiany burdelu, czy też świątyni seksu. Jak bowiem można nazwać miejsce, gdzie przypadkowo tańczący ze mną koleś po 5 minutach próbuje wpakować mi rękę do spodni - „A ty co, brajla chcesz studiować? Jakoś nie przypominam sobie, żebym tam wygoliła swoje imię” – odpowiedziałam. Był to ostatni raz, gdy zajrzałam do tego typu miejsca. Na długo przed tą nieudaną wizytą wolałam chodzić do klubów dla homo. Nie tylko ze względu na orientację - w heteryckich klubach nigdy bowiem nie znalazłam osoby, z którą można zwyczajnie porozmawiać, chociażby o sztuce. To nie do pomyślenia - laska przychodzi do klubu i chce gadać o Da Vincim zamiast sprawdzać siłę nacisku dwóch ciał na ścianki kabiny wc. Od tego czasu sporo się jednak zmieniło, nie w klubach homo, w Was drogie Panie… Bluzka nie jest potrzebna Sobotni wieczór postanowiłam poświęcić całkowicie rozrywce, udałam się więc ze znajomymi do jednego z warszawskich klubów dla lesbijek i gejów. Miła rozmowa, jedno piwko, drugie piwko, rozmowy. O 22 postanowiłam: „dość gadania, idziemy tańczyć”. Gdy wszyscy tańcząc śpiewali jakąś piosenkę Lady Gagi, usłysza...   ( Pozostało znaków: 5439 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186880   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Babę zesłał Bóg: Sobotnie rozterki (c) fotolia.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku