logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
4
0
4

Podróże z IS : Rajska Tajlandia

Część pierwsza - Bangkok

Dodano: 23.04.2009, Aktualizacja: 23.04.2009

Słońce które bez chwili wytchnienia praży nieba, temperatury powyżej 40 stopni w grudniu, niekończące się plaże pokryte aksamitnym piaskiem, kąpiele w morzu ciepłym jak woda w wannie, gaje palmowe, pola ryżowe, dzika i nieprzebyta dżungla, uśmiechnięci i przyjaźni ludzie, wspaniała kuchnia, niedrogie noclegi. To wszystko odległe jest od kapryśnej klimatycznie Polski zaledwie kilkanaście godzin lotu...

- Janusz Marchwiński - Słońce które bez chwili wytchnienia praży nieba, temperatury powyżej 40 stopni w grudniu, niekończące się plaże pokryte aksamitnym piaskiem, kąpiele w morzu ciepłym jak woda w wannie, gaje palmowe, pola ryżowe, dzika i nieprzebyta dżungla, uśmiechnięci i przyjaźni ludzie, wspaniała kuchnia, niedrogie noclegi. To wszystko odległe jest od kapryśnej klimatycznie Polski zaledwie kilkanaście godzin lotu. W bogatych krajach Zachodu, Tajlandia jest już od dawna synonimem turystycznego raju, także gejowskiego. Zanim więc zdecydujesz się wydać kilka tysięcy złotych na kolejne wczasy "all inclusive", zastanów się czy nie warto za te same pieniądze zakosztować wielkiej przygody w bajkowej Tajlandii. Uwagi te spisuję wiosną 2009 roku - to dla tych, którzy odkopią je w archiwum IS po kilku miesiącach czy latach i będą mieli pretensje że dane są nieaktualne. Scena gejowska w Tajlandii bezustannie się zmienia, pojawiają się nowe atrakcje - inne znikają. Aktualną ofertę łatwo zweryfikować w Internecie. Najpierw sprawa zasadnicza: jak dostać się do Tajlandii? Osoby, które nie mają żyłki podróżnika zapewniam, że dziecinnie łatwo. Możliwość pierwsza - przez Niemcy. Z Warszawy i Krakowa lata linia Air Berlin, którą dolecieć można do Bangkoku lub na wyspę Phuket przez jedno z wielkich lotnisk węzłowych (Monachium, Frankfurt, Berlin). Linia posiada znakomitą renomę i nowoczesne maszyny, co nie jest bez znaczenia w perspektywie 16 godzin lotu. Koszt biletu - około 800 euro. Wypróbowałem to połączenie kilka razy i zawsze byłem zadowolony. Możliwość druga - przez Wiedeń. Tu również uprzywilejowane są Warszawa i Kraków, skąd są bezpośrednie loty do stolicy Austrii. Koszt podróży - nieco niższy niż w wersji poprzedniej. I wreszcie możliwość trzecia, zdecydow...   ( Pozostało znaków: 7556 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186783   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Podróże z IS : Rajska Tajlandia © stockexpert.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku