logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
5

Wakacje, znów będą wakacje

ITB Berlin 2007

Dodano: 19.03.2007, Aktualizacja: 19.03.2007

Po raz pierwszy w historii największych światowych targów turystycznych ITB w Berlinie została zorganizowana mała, własna hala wyłącznie dla gejowskich / lesbijskich wystawców, wśród których znalazły się: miasta Wiedeń, Londyn, Berlin i Barcelona, Hotel Axel, Organizatorzy Eurogames w Antwerpii, Out Games w Kopenhadze i wielu wielu innych...

- Janusz Boguszewicz - Po raz pierwszy w historii największych światowych targów turystycznych ITB w Berlinie została zorganizowana mała, własna hala wyłącznie dla gejowskich / lesbijskich wystawców, wśród których znalazły się: miasta Wiedeń, Londyn, Berlin i Barcelona, Hotel Axel, Organizatorzy Eurogames w Antwerpii, Out Games w Kopenhadze i wielu wielu innych. Specjalnym gościem "Gay & Lesbian Travel Pavilion" było wydawnictwo Sergej, prezentujące międzynarodowy magazyn Lifestyle MATE oraz Gmünder Verlag Verlag z najnowszym przewodnikiem po hotelach i restauracjach branżowych SPARTAKUS. Gejowska impreza targowa odbywała się w hali 12 olbrzymiego kompleksu kongresowo- targowym przy Funkturm, Messedamm, od 7 do 11 marca. Turystyka gejowska? Czy istnieją jakiekolwiek różnice w sposobach wakacyjnego poróżowiana między heterykami a homosiami? Oczywiście, że tak. Już przy wyborze celu podróży geje i lesbijki kierują się zazwyczaj innym i kryteriami. Niewielu gejów decyduje się na urlop w kraju, gdzie homoseksualizm jest karalny! Wakacje na plażach Iranu? Raczej dziękuję! Geje i lesbijki przeważnie wybierają miejsca gdzie oczywiście będzie im przyjemnie, bezpi...   ( Pozostało znaków: 4904 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186604   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku