logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
8

Wywiady Repliki: Renata Dancewicz

Dancing Queer

Dodano: 17.06.2008, Aktualizacja: 17.06.2008

W lutym w mediach pojawiała się informacja, że (być może) poprowadzisz w MTV program, w którym nastoletni geje będą się przyznawać na antenie do swojej orientacji seksualnej.

W lutym w mediach pojawiała się informacja, że (być może) poprowadzisz w MTV program, w którym nastoletni geje będą się przyznawać na antenie do swojej orientacji seksualnej. Taki news pojawił się o wiele za wcześnie. Nie było żadnych konkretów. Na początku roku zapytano mnie, czy byłabym zainteresowana prowadzeniem programu TV, w którym geje dokonywaliby coming outu. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że pomysł jest w porządku, ale wcześniej musiałabym poznać i zaakceptować wszystkie szczegóły. Poznałaś je? Nie, przeczytałem za to w Internecie, że będę - w "MTV" (!) - prowadziła program, w którym kamera pojawia się u mamusi i tatusia w momencie, w którym ich syn chce zakomunikować że jest gejem. A ja akurat uważam, że kamera filmowa jest ostatnią rzeczą, która powinna towarzyszyć temu trudnemu i niezwykle intymnemu momentowi w życiu homoseksualisty. Bo co niby miałabym wtedy robić - zachowywać się jak Andrea Caracortada, czyli Victoria Abril w "Kice" Pedro Almodóvara? Nonsens. A jak sądzisz, dlaczego pomysłodawcy tego programu pomyśleli akurat o Tobie jako prowadzącej? Pewnie czytają wywiady w prasie kolorowej (śmiech). Ja nigdy nie ściemniam. Otwarcie mówię, że jestem feministką, mam lewicowe poglądy, chodzę na manifestacje i angażuję się w różne akcje. Ostatnio o prawo do aborcji. Chodzisz na "Parady Równości"? Oczywiście. Wydaje mi się, że gdybym mieszkała na przykład w Berlinie, tamtejsze parady mogłyby spokojnie obyć się beze mnie (śmiech). To niekoniecznie moje klimaty, moja estetyka. Ale mieszkamy tutaj, w Polsce - i "Parada Równości" oznacza u ...   ( Pozostało znaków: 6724 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186730   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wywiady Repliki: Renata Dancewicz Renata Dancewicz (fot. Monika Rakowska)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku