logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
19

Za gejowski seks - szafot!

Wakacyjny horror-przewodnik

Dodano: 07.10.2007, Aktualizacja: 07.10.2007

Kolorowe przewodniki zachęcają do odwiedzin słonecznego Egiptu i rajskich plaż Tunezji. Ale - uwaga! Oba te kraje, tak chętnie odwiedzane przez gejowskich turystów z Polski znajdują się na czarnej liście krajów, w których za seks gejowski można trafić do więzienia! I choć turyści traktowani są zwykle bardziej łagodnie niż tubylcy, podczas urlopu warto zachować najdalej idącą ostrożność. Aż 78 krajów znalazło się na czarnej liście celów turystycznych, w których za seks analny, lub nawet wzajemną masturbację trafić można za kraty.

Kolorowe przewodniki zachęcają do odwiedzin słonecznego Egiptu i rajskich plaż Tunezji. Ale - uwaga! Oba te kraje, tak chętnie odwiedzane przez gejowskich turystów z Polski znajdują się na czarnej liście krajów, w których za seks gejowski można trafić do więzienia! I choć turyści traktowani są zwykle bardziej łagodnie niż tubylcy, podczas urlopu warto zachować najdalej idącą ostrożność. Aż 78 krajów znalazło się na czarnej liście celów turystycznych, w których za seks analny, lub nawet wzajemną masturbację trafić można za kraty. W niektórych krajach...   ( Pozostało znaków: 2395 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186652   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku