logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Niech nas pochłonie...

Wielki krok w marketingu LGBT w Polsce

Dodano: 12.04.2007, Aktualizacja: 12.04.2007

Napój energetyczny Burn jest pierwszą marką dużego koncernu stale reklamowaną w mediach LGBT. Ma to duże znaczenie w opinii specjalistów z Polski i USA.
Coca-Cola Co. w USA była długo nieobecna w segmencie LGBT - nawet po tym jak w 2004 r. wszedł na niego koncern PepsiCo z brandem Pepsi Diet. Jednak 23.03.2007 r. Mike Wilke, dyrektor zarządzający The Commercial Closet oraz dziennikarz "The Advertising Age" ogłosił początek nowej ery - Coca-Cola Co. przeprowadziła kampanię Coke Diet w magazynach LGBT w związku ze sponsorowaniem gali Oskarów...

- Michał Hucał - Napój energetyczny Burn jest pierwszą marką dużego koncernu stale reklamowaną w mediach LGBT. Ma to duże znaczenie w opinii specjalistów z Polski i USA. Coca-Cola Co. w USA była długo nieobecna w segmencie LGBT - nawet po tym jak w 2004 r. wszedł na niego koncern PepsiCo z brandem Pepsi Diet. Jednak 23.03.2007 r. Mike Wilke, dyrektor zarządzający The Commercial Closet oraz dziennikarz "The Advertising Age" ogłosił początek nowej ery - Coca-Cola Co. przeprowadziła kampanię Coke Diet w magazynach LGBT w związku ze sponsorowaniem gali Oskarów. Niemniej po raz pierwszy to Polska, a nie USA była miejscem gejowskiej premiery Coca-Cola Co., a dokładnie Coca-Cola Poland, która we wrześniu 2006 r. w ramach relaunchu napoju energe...   ( Pozostało znaków: 3117 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186614   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku