logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
11

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

Lipa po-paradna!

Dodano: 13.06.2006, Aktualizacja: 13.06.2006

Nie twierdzę, że nie ma w Polsce środowisk skrajnie prawicowych. One są w Polsce, tak jak są wszędzie. Mogą próbować robić burdy i zamieszania. Mogą urządzać chuligańskie ataki. Ale w gruncie rzeczy znaczą niewiele, ich agresja nie zyskuje aprobaty społecznej. Polacy nie chcą wojny z gejami, Polacy chcą likwidacji bezrobocia i porządnych dróg. Widzieliśmy ostatnio, że Giertych i jego spółka ustawiali się na pierwszym froncie walki z pedałami. I cóż, jakoś nie udało im się zmobilizować żadnego środowiska. Ludzie mają gdzieś obsesje Wierzejskiego...

Maszerując z przyjaciółmi po Marszałkowskiej w czasie tegorocznej Parady Równości w Warszawie zastanawialiśmy się, co z tego wspaniałego, radosnego, kolorowego wydarzenia zostanie, gdy za relację wezmą się nasi kochani, mainstreamowi dziennikarze. Oczywiście bez pudła zgadliśmy, że podane zostaną, za wskazaniami policji, zaniżone dane co do liczby uczestników. Oczywiście, nie było 3 tys. osób, jak podawały media, choć i nie 20 tys., jak podawali organizatorzy, ale większość z bezpośrednich obserwatorów jest zgodna, że było nas ok. 9 - 10 tysięcy. Ciekawe jest, że w mediach dokonano specywficznego "zrównania" Parady Równości. Z relacji medialnych może wynikać, że nasza parada była równie liczna jak zorganizowana dwie godziny wcześniej demonstracja chrześcijańskiego ruchu o skomplikowanej nazwie, która miała promować "normalne małżeństwa". Tu dokonano zabiegu odwrotnego - liczba uczestników tej demonstracji została zawyżona, naoczni świadkowie mówią o kilkudziesięciu osobach, w mediach mówiono o 150. Jest to zrozumiałe, w końcu to skandal, że w obronie "normalnych małżeństw" chce ...   ( Pozostało znaków: 4649 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186533   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuje Wandalom nie udało się narozrabiać
fot. www.jarekch.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku