logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
3

Męskość w garderobie

Monodrama męskiego golasa bez tożsamości

Dodano: 18.01.2006, Aktualizacja: 18.01.2006

Męskość dziś, męskość post, neo czy stara, dobra ubrana w nowe szaty; new, avant czy tylko inaczej przybrana, inaczej nałożona; wchodzi w nowe milenium czy niezmiennie odziana w ten sam rynsztunek przedłuża się już nie o dzidę lecz o hi-tech gadżety? Czy może nawet sama już nie potrafi dobrać odpowiedniego przybrania i daje się pakować, zapakowywać, opakowywać dyktatowi mediów. Już nie siła sprawcza, nie spiritus movens, lecz cudak na jarmarcznym show?

Męskość dziś, męskość post, neo czy stara, dobra ubrana w nowe szaty; new, avant czy tylko inaczej przybrana, inaczej nałożona; wchodzi w nowe milenium czy niezmiennie odziana w ten sam rynsztunek przedłuża się już nie o dzidę lecz o hi-tech gadżety? Czy może nawet sama już nie potrafi dobrać odpowiedniego przybrania i daje się pakować, zapakowywać, opakowywać dyktatowi mediów. Już nie siła sprawcza, nie spiritus movens, lecz cudak na jarmarcznym show? Obstawiana, zastawiona przez swoje własne odbicia, ginie w blasku dawnej świetności sprowadzona do fallicznej donkiszoterii? Kim chce być? Sprzedaje się ją, kupczy, jak kolejną nowobogacką rozrywką; wymalowana na kształt ikony: zostań New Manem, New Ladem; będziesz świętym kiczem czy wskoczysz do mainstreamu, wielbiony w ekstazie komunikacji ready-made archetypów? Dramat alienacji czy błogosławieństwo Globalnej Wioski? Globalnej Wiochy? Męskość wybiera się na market, który jest podobno super, marketing i zarządzanie, a kto kupi z...   ( Pozostało znaków: 4196 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186474   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku