logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
5
0
66

Leczenie homoseksualizmu

Jak "najlepszy psycholog w Polsce" może zrobić z ciebie heteryka

Dodano: 14.01.2006, Aktualizacja: 14.01.2006

Po kilkugodzinnych rozmowach ze wszystkimi członkami rodziny nadszedł czas na diagnozę: Kamil jest homoseksualistą - ma ostatnią szasnę, aby się z tego wyleczyć. "Powiedział, że po moich oczach widać, że biorę narkotyki. Poza tym jestem onanistą" - relacjonuje Kamil(...) "Psycholog zalecił moim rodzicom, aby natychmiast mnie odizolowali, bo przyniosę do domu jakiś syf"...

Coming out to dla wielu gejów i lesbijek nadal ogromne wyzwanie. 19-letni Kamil (imię zostało zmienione przez redakcję) postanowił je podjąć i wtajemniczył swoich rodziców. To krok, który wymaga wiele odwagi, ponieważ brak zrozumienia, agresja a nawet zmuszanie do "leczenia" się to nadal częste reakcje rodziców. Rodzice Kamila zareagowali zaskakująco pozytywnie. Planowali nawet wizytę w gejowskiej dyskotece, aby poznać środowisko, w którym obraca się Kamil. Jednak po kilku dniach zastanowienia zdecydowali, że Kamilowi należy pomóc. Ojciec 19-latka przejął inicjatywę wyruszył na internetowe poszukiwania metod leczenia homoseksualizmu... Nie szukał długo. Jednym z pierwszych trafnych była strona Księcia Marka Świętopełka Zawadzkiego - "najlepszego psychologa w Polsce". Pan Zawadzki prowadzi w Warszawie "anonimową poradnię dla dzieci, młodzieży ich rodziców oraz osób dorosłych". Zajmujący się od 20 lat psychologią Książe ma nie tylko ogromne doświadczenie, ale także mnóstwo tytułów oraz referencji. Mgr. Zawadzki z dumą komunikuje, że nie należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego - jest za to członkiem Królewskiego Piastowskiego Słowiańskiego Towarzystwa Psychologicznego, które... sam założył. Oprócz tego jest zało...   ( Pozostało znaków: 5223 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186473   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku