logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
4

Taki mały - taki duży

Prezydent na miarę możliwości narodu

Dodano: 25.10.2005, Aktualizacja: 25.10.2005

Podczas bardzo długiej kampanii wyborczej dużo mówiło się o podziałach. Najmodniejszym stał się podział na Polskę wolną i Polskę solidarną. Podział pozbawiony jakiegokolwiek sensu. Prawdziwy podział dokonał się między Polską zakompleksioną, przeciętną, zaściankową i rozczarowaną a Polską postępową, tolerancyjną i gotową konkurować z pozostałymi krajami UE. Wygrał pierwszy model kraju...

Podczas bardzo długiej kampanii wyborczej dużo mówiło się o podziałach. Najmodniejszym stał się podział na Polskę wolną i Polskę solidarną. Podział pozbawiony jakiegokolwiek sensu. Prawdziwy podział dokonał się między Polską zakompleksioną, przeciętną, zaściankową i rozczarowaną a Polską postępową, tolerancyjną i gotową konkurować z pozostałymi krajami UE. Wygrał pierwszy model kraju, reprezentowany przez PiS, LPR i Samoobronę. Patrząc na nasze społeczeństwo wynik nie powinien być dla nikogo zaskoczeniem. Nie możemy się skarżyć na brak wybitnych postaci w świecie kultury, nauki a nawet polityki ale równocześnie mamy powody, aby skarżyć się na narastające chamstwo, cwaniactwo i prentensjonalizm. Lech Kaczyński jak żaden inny kandydat potrafił trafić w gusta Polski "B". Za czasów Porozumienia Centrum, którego był współzałożycielem, należał wraz ze swoim bratem do najmniej lubianych polityków w Pols...   ( Pozostało znaków: 3905 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186445   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Taki mały - taki duży rys. Marcin Skoczek
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku