logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
11

Wybieram, bo muszę

Demokracja w rynsztoku

Dodano: 14.10.2005, Aktualizacja: 14.10.2005

Zarówno w wyborach parlamentarnych jak i pierwszej turze wyborów prezydenckich największą siłą polityczną byli ci, którzy wypięli się na demokrację, natomiast Polacy, którzy skorzystali z prawa wyborczego poparli w większości ugrupowania skrajnie populistyczne, dla których uprawianie polityki jest równoznaczne z obsadzaniem stołków. Oto obraz polskiej demokracji w roku 2005...

Zarówno w wyborach parlamentarnych jak i pierwszej turze wyborów prezydenckich największą siłą polityczną byli ci, którzy wypięli się na demokrację, natomiast Polacy, którzy skorzystali z prawa wyborczego poparli w większości ugrupowania skrajnie populistyczne, dla których uprawianie polityki jest równoznaczne z obsadzaniem stołków. Oto obraz polskiej demokracji w roku 2005. Oczywiście nie ma powodu aby popadać w panikę. Polska zbyt głęboko uzależniona jest od struktur UE oraz biznesu, aby podczas jednej kadencji udało się zbyt dużo zepsuć. Nie należy jednak tego sygnału ignorować - jest to sygnał alarmowy. Przed nami ostatnia runda tego żenującego przedstawienia i choć mogło się wydawać, że nowowybranym liderom sceny politycznej nie uda się stoczyć jeszcze niżej, to ostatnie wydarze...   ( Pozostało znaków: 3372 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186440   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku