logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
15

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

Jaja z Wszechkosmitami

Dodano: 22.06.2005, Aktualizacja: 22.06.2005

Niewyobrażalnym paradoksem stanu rzeczy bywa tak w naszym skomplikowanym świecie, że kiedy koniecznie chcesz komuś dopiec, on na odwrót - dzięki twojej zapiekłości w siłę rośnie, ogromnieje i zęby szczerzy w coraz bardziej i bardziej bezczelnym uśmiechu. Na tej oto przedziwnej prawidłowości przejchała się Warszawska Kaczka od PiSS-u...

Niewyobrażalnym paradoksem stanu rzeczy bywa tak w naszym skomplikowanym świecie, że kiedy koniecznie chcesz komuś dopiec, dowalić tak, zeby zapomniał jak się nazywa, zniknął z horyzontu twojego doświadczenia, w niebycie powołanym do życia mocą twojej nienawiści i pogardy się rozpłynął, on na odwrót - dzięki twojej zapiekłości w siłę rośnie, ogromnieje i zęby szczerzy w coraz bardziej i bardziej bezczelnym uśmiechu. Na tej oto przedziwnej prawidłowości przejchała się Warszawska Kaczka od PiSS-u ze swoimi młodymi wiekiem, a zgrzybiałymi światopoglądem przyjaciółmi Wszechkosmitami. Stawiły się zatem wszechkosmiczne pod-kaczki na Paradzie Równości, coby wyrazić swoje oburzenie pedałów i lesb paradowaniem, coby pokrzyczeć na zboczeńców i zetrzeć ich na puch. Kaczy, oczywiście. Jajami rzucali nawet, jednym dostalem, sprawdziłem, kurze było, nic dziwnego, bowiem Kaczka, jak wiadomo, jaj nie ma (kaczki są to bowiem bliźnięta bezjajowe). Gdyby ten skomplikowany gatunek jaja albo chociaż jajniki posiadał, gejów i lesbij...   ( Pozostało znaków: 4343 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186400   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuje rys. Marcin Skoczek
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku