logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
35

Pierwsza miłość

Historia nieprzypadkowo autentyczna

Dodano: 10.05.2004, Aktualizacja: 10.05.2004

Kiedy przyjedzie ten zwieszony frajer? Ile jeszcze mamy czekać pod tą salą.
Wreszcie, nadciąga. Otwiera klasę.
Przy wejściu robi się tłok, niby przypadkowo opieram się o NIEGO, ach te jego włosy, są tak miękkie. Zaraz się rozkleję? Co nie siada koło mnie? Gdzie idziesz tam do tyłu? To co, że wolne, nie chcesz tutaj? Aha, nie masz zadania? Ale pytał Cię już, prawda?
Ale może zrobić teleturniej.

Szósta. Mama puka do drzwi. Nerwowo przewracam się w łóżku. Co się dzieje? Gdzie jestem? Aha, to świat wzywa mnie do przeżycia kolejnego dnia... Eeeech znów do szkoły... Co tam na pierwszej lekcji? Matma, jaka pogoda? Acha, ładna, dobrze, pójdę do parku. Szósta trzy. Wchodzę do łazienki. Jezuniu, jak ja wyglądam? Chyba przytyłem ostatnio. To przez te późne kolacje. Nikomu się nie spodobam... (rezygnacja). Gdzie ta szczoteczka? Aha, jest, już raz, dwa w lewo w prawo (szuru-buru, jeszcze trochę pasty, ząbki to twój skarb, pamiętaj syneczku, zawsze myj co najmniej dwie minuty). Czesanie, trudna czynność, ach nie chcą się ułożyć. Szósta trzynaście. Ale burdel w tym pokoju, trzeba będzie posprzątać. Gdzie te majtki? A, na parapecie, całe szczęście, są... ... jeszcze tylko zapiąć torbę i gotowe. Szósta siedemnaście Obrażony na całą naszą zieloną planetę wsuwam buty i wsiadam do auta. Wio!! Jedziemy. Ale kiła w tym radiu!! Co? Mamo, skąd mam pamiętać jakie mam przedmioty, błagam Cię nie męcz mnie!!! (Powtórz sobie jeszcze, żebyś wszystko umiał) Szósta dwadzieścia pięć. Babcia. Otwieram książkę do włoskiego. La mia famiglia e' abbastanza piccola. Vivo con i miei genitori e mia sorella in una villetta unifamiliare alla periferia di Perugia. Ech, szczęściarz... Śniadanie - kanapka, kanapka, kanapka, mleko. Francuski. Qu'est-ce ...   ( Pozostało znaków: 5699 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186248   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku