logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
9

W stadzie raźniej?

Czy potrzebne są organizacje gej&les?

Dodano: 26.04.2004, Aktualizacja: 26.04.2004

Czy nasza odmienna orientacja jest czynnikiem, który łączy nas na tyle, abyśmy mogli stworzyć silną społeczność? Czy przeciwnie, istnienie w mniejszości, czasem konieczność ukrywania się powoduje narastanie w nas indywidualizmu i alienacji od wszystkich i wszystkiego?

Czy nasza odmienna orientacja jest czynnikiem, który łączy nas na tyle, abyśmy mogli stworzyć silną społeczność? Czy przeciwnie, istnienie w mniejszości, czasem konieczność ukrywania się powoduje narastanie w nas indywidualizmu i alienacji od wszystkich i wszystkiego? Honoriusz (lat 16) gej, uczeń liceum, interesuje się hip-hopem, i pierwszymi, zakazanymi degustacjami piwa w ciemnych, zadymionych knajpach, a także podróżami międzyplanetarnymi napędzanymi ekologiczną trawą. W wolnych chwilach czytuje napisy na ubikacjach. Zenobiusz (lat 35) gej, pracownik banku, interesuje się muzyką wydawaną przez bilon i wpływem obliczeń z logarytmu kwadratowego przez sumę cosinusa z trójkąta egipskiego do potęgi czwartej na poprawę sytuacji ekonomicznej w Ameryce Łacińskiej. W wolnych chwilach czyta pamiętniki amerykańskich dziewiętnastowiecznych milionerów. Michelangelo (lat 23) gej, z zawodu hippis. Mieszka w wynajętym pokoju, z który nie płaci czynszu w geście protestu przeciwko wyrachowanemu porządkowi świata. Interesuje się malarstwem pokojowym, muzyką Janis Joplin. W wolnych chwilach czytuje Mao Tse - Tunga. W stanie zbliżonym do delirium zbliża się do robienia licencjata z filologii aborygeńskiej. ...   ( Pozostało znaków: 5068 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186240   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku