logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
36

Lipa! Czyli Kochanowski komentuj

Nowa lewica: Zieloni

Dodano: 26.02.2004, Aktualizacja: 26.02.2004

Szlag trafił lewicę. Ja wiem, wiem: z Sojuszu Lewicy Demokratycznej taka lewica, jak z koziej... Dopiero w obliczu absolutnej katastrofy przypominają sobie o etosie lewicowym. Paradne. Podobnie jak Unia Wolności, która dopiero wykopana z parlamentu pojawiła się na naszej Paradzie Równości i przypomniała sobie, że prawa lesbijek i gejów to prawa człowieka. No więc lewicę szlag trafił i mamy problem...

Szlag trafił lewicę. Ja wiem, wiem: z Sojuszu Lewicy Demokratycznej taka lewica, jak z koziej... Dopiero w obliczu absolutnej katastrofy przypominają sobie o etosie lewicowym. Paradne. Podobnie jak Unia Wolności, która dopiero wykopana z parlamentu pojawiła się na naszej Paradzie Równości i przypomniała sobie, że prawa lesbijek i gejów to prawa człowieka. No więc lewicę szlag trafił i mamy problem. Postkomunistyczna czy nie postkomunistyczna (przyznam, że mam gdzieś ten cały "historyczny" balast, co mnie to obchodzi w 2004 roku?), lewica Polsce jest potrzebna. Nie muszę chyba tego tłumaczyć? A tymczasem: SLD zjeżdża i pewnie zjedzie równo, do granicy 5 %. Czyli będziemy mieli rachityczną i zwasalizowaną Unię Pracy (m...   ( Pozostało znaków: 3036 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186214   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuj Jacek Kochanowski
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku