logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
10

O homopingwinach co dzieci mieć chciały

Niezwykła miłość w nowojorskim ZOO

Dodano: 21.02.2004, Aktualizacja: 21.02.2004

Najchętniej oglądane zwierzęta w nowojorskim Central Park ZOO mają na imię Roy i Silo i są zakochaną w sobie do szaleństwa parą pingwinów. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że oba ptaki są płci męskiej. Roy i Silo zupełnie to nie przeszkadza. Od sześciu lat tworzą szczęśliwy związek, są nierozłączne, uprawiają seks a ostatnio nawet doczekały się... potomstwa.

Najchętniej oglądane zwierzęta w nowojorskim Central Park ZOO mają na imię Roy i Silo i są zakochaną w sobie do szaleństwa parą pingwinów. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że oba ptaki są płci męskiej. Roy i Silo zupełnie to nie przeszkadza. Od sześciu lat tworzą szczęśliwy związek, są nierozłączne, uprawiają seks a ostatnio nawet doczekały się... potomstwa. Roy i Silo nie mają zielonego pojęcia o problemach, jakie ich orientacja seksualna przysparza naukowcom. Nie zastanawiają się nad tym, czy ich homoseksualizm jest wrodzony czy nabyty. Prawo do szczęśliwego małżeństwa i posiadania dzieci jest dla nich czymś zupełnie oczywistym (w przeci...   ( Pozostało znaków: 2837 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186211   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku