logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
7

Lipa! Czyli Kochanowski komentuje

Wyborczej ofensywa przeciw pedofilii

Dodano: 19.02.2004, Aktualizacja: 19.02.2004

Wojciech K. i Polskie Słowiki "Lipą tygodnia" ogłaszam wielką ofensywę "Gazety Wyborczej" przeciwko pedofilii, która objawiła się pod postacią wielkiego artykułu na pierwszej stronie tego największego w Polsce dziennika, artykułu ujawniającego, że oskarżony o "molestowanie nieletnich" dyrygent Wojciech K. jest nosicielem wirusa HIV. Najcelniej podsumował intencje redakcji Wyborczej ks. Arkadiusz Nowak "Najwyraźniej uznaliście, że skoro dyrygent jest oskarżony o pedofilię, to można go pozbawić wszelkich praw" - zarzucił Sławomirowi Zagórskiemu z GW. Ks. Nowak dodał też, jakie mogą być najgroźniejsze skutki tej akcji: "Być może od wczoraj (byli członkowie chóru - JK) muszą się tłumaczyć, że nie są zarażeni".

"Lipą tygodnia" ogłaszam wielką ofensywę "Gazety Wyborczej" przeciwko pedofilii, która objawiła się pod postacią wielkiego artykułu na pierwszej stronie tego największego w Polsce dziennika, artykułu ujawniającego, że oskarżony o "molestowanie nieletnich" dyrygent Wojciech K. jest nosicielem wirusa HIV. Najcelniej podsumował intencje redakcji Wyborczej ks. Arkadiusz Nowak "Najwyraźniej uznaliście, że skoro dyrygent jest oskarżony o pedofilię, to można go pozbawić wszelkich praw" - zarzucił Sławomirowi Zagórskiemu z GW. Ks. Nowak dodał też, jakie mogą być najgroźniejsze skutki tej akcji: "Być może od wczoraj (byli członkowie chóru - JK) muszą się tłumaczyć, że nie są zarażeni". Szokujące jest podanie do publicznej wiadomości informacji o zakażeniu dyrygenta. Jak już wiele osób wskazywało, można było całą sprawę załatw...   ( Pozostało znaków: 3543 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186210   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Lipa! Czyli Kochanowski komentuje Wojciech K. i Polskie Słowiki
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku