logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
11.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
4

Ooooo... Ooooo... Orgazm!

Najwspanialsze uczucie na świecie

Dodano: 29.11.2002, Aktualizacja: 29.11.2002

Pomimo, że w sferze uczuciowej każdy przeżywa orgazm na swój sposób a jego intensywność jest bardzo różna, poszczególne etapy docierania na orbitę rozkoszy są zawsze takie same. Kontakt z partnerem lub stymulacja manualna powodują stały wzrost podniecenia. Wreszcie, dociera ono do tzw. "momentu nieuchronności" w którym wytrysku nasienia nie można już powstrzymać...

Słowo "orgazm" pochodzi z greckiego "orgon", co znaczy "gwałtownie pożądać" lub "być pełnym pożądania". Używanych jest jeszcze kilka innych nazw, jak choćby szczytowanie, "dochodzenie" lub climax. W każdym przypadku chodzi o to samo: niezwykle intensywne, narastające uczucie, przechodzące w błogostan i odprężenie. Orgazm jest bez wątpienia najwspanialszym prezentem, jakim obdarzyła nas natura. O procesach, zachodzących w organizmie podczas szczytowania wiemy bardzo wiele. W odróżnieniu od kobiet, mężczyźni dochodzą do orgazmu podczas niemal każdego stosunku seksualnego. Nierówność traktowania płci objawia się między innymi tym, że kobiece trudności z szczytowaniem nie uważane są za poważny problemem. U mężczyzny natychmiast kojarzą się z impotencją. Do rozpoczęcia gry miłosnej wystarczy delikatna pieszczota, widok odsłoniętego fragmentu ci...   ( Pozostało znaków: 3612 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186025   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku