logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
13

Jestem Gejem! Wywiady IS

Romek - 21 lat. ... kolega sprzedał mnie do agencji towarzyskiej za 5.000 zł... ... siedzieliśmy w domu pod kluczem... ....zabrali mi dokumenty i telefon komórkowy...

Dodano: 21.11.2000, Aktualizacja: 21.11.2000

Historia Romka* brzmi wręcz nieprawdopodobnie: Kolega, którego znał od lat, zwabił go do Warszawy i sprzedał do tzw. "agencji towarzyskiej". W ten sposób, w samym środku Europy został niewolnikiem, zmuszonym siłą do prostytucji. Zanim udało mu się uciec, musiał "obsłużyć" około 60 "klientów". Nie chce zgłosić się na policję. Boi się zemsty mafii. Gdy mówi o tym, co zrobili mu gangsterzy i "klienci", łamie mu się głos, a w oczach stają łzy. Romek sprawia wrażenie chłopaka strasznie skrzywdzonego. Zanim trafił do agencji, żył w małym miasteczku. Jest romantyczny, trochę nieporadny, dziecinny. Marzy o przyjaźni, miłości. Gdy w gejowskiej dyskotece poznał pierwszego w życiu chłopaka, natychmiast się zakochał, przekonany, że to związek na całe życie. Zderzenie z rzeczywistością przeżył boleśnie. Być może, gdyby był twardszy, bardziej zdecydowany - potrafiłby się obronić. Przy swym miękkim charakterze był idealną ofiarą dla żyjących z stręczycielstwa bandytów. Wiem, że Romek jest jeszcze w niebezpieczeństwie. Boi się wrócić do domu. Mieszka kątem u znajomych. Po spotkaniach z perwersyjnymi "klientami" pozostały mu pofarbowane na jaskrawy kolor włosy i zrujnowane życie. Oto zapis naszej rozmowy: - Jesteś gejem? - Tak. - A kiedy zorientowałeś się, że jesteś gejem? - Jak miałem 18 lat. Trzy lata temu. - Dość późno... A co było przedtem? - Przedtem? Nic. Szkoła... - Miałeś dziewczyny? - Nie... W ogóle nic nie było. Nie uprawiałem seksu. To znaczy - nie byłem z nikim w łóżku. Miałem tylko znajomych. - A podkochiwałeś się w jakimś chłopaku? - Podkochiwałem... To był kolega z klasy. Tylko, że on zaczął coś podejrzewać i rozgadywać. To się wycofałem. Kochałem się w kuzynie... Ale nie wiedziałem co to jest "gej" i że nim jestem. - Próbowałeś się do tego kolegi z klasy zbliżyć... - No tak... spytałem czy nie chciałby spróbować "tego" z chłopakiem. Ale on powiedział, że nie jest "taki". - OK. Miałeś zatem 18 lat - i co się stało? - Poznałem takiego Janusza i byłem z nim przez trzy miesiące. Jak mnie rzucił, to cierpiałem i wolałem być sam. - Gdzie poznałeś tego Janusza? - W gejowskiej dyskotece we Wrocławiu. Wiedziałem że coś takiego jest, bo w naszej małej miejscowości był gej. Moja koleżanka go znała ...   ( Pozostało znaków: 9558 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 185598   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku