logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.04.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
91
14
40

Gdy chcesz być szczęśliwy to nie patrzysz na innych

Coming out malującego się blogera

Dodano: 03.02.2017, Aktualizacja: 07.02.2017

"W pewnym momencie życia, kiedy zaakceptujesz siebie w 100 proc. i chcesz żyć swoim życiem, chcesz po prostu być szczęśliwą osobą, to już nie patrzysz na innych i co oni mają do powiedzenia. Gdybym ja patrzył na to to bym na pewno nagrywał na YouTube" - mówi w coming outowym filmiku Kuba Król, który ujawnił się jako osoba panseksualna. Kuba jest beauty vlogerem, prowadzi kanał, na którym pokazuje jak się malować.

Kuba mieszka w Niemczech, ale w naszym kraju bywa i kanał na YouTube prowadzi po polsku. Jak sam mówi chodzi nie tylko o malowanie się i cerę, ale też "podbudowywanie ludzi i danie im do zrozumienia, aby się kompletnie nie przejmowali przykrymi komentarzami. Przecież to jest nasze życie, nasz los i my decydujemy jak ono będzie wyglądać".

O Kubie i hejcie, który go spotkał w Polsce pisaliśmy w zeszłym roku. Chłopak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i dalej robi to co lubi - czyli maluje się.
ZOBACZ TEŻ My decydujemy o tym, jak będzie wyglądać nasze życie Hejt za filmiki o malowaniu się

Kilka dni temu Kuba ujawnił się w osobistym filmiku jako osoba panseksualna. "Dla mnie nie liczy się płeć, czy osoba jest transseksualna, czy chłopak lub dziewczyna, dla mnie liczy się to co w sercu i głowie" - tłumaczy Kuba. Opowiada o reakcjach bliskich, czy znajomych. I podkreśla, że ma nadzieję, iż dla innych młodych ludzi filmik będzie motywacją do coming outu.


Na filmiku Kuba opowiada też o reakcjach niemieckich beauty vlogerów na hejt, który go spotyka w Polsce - są bardzo zdziwieni. 

Gorąco polecamy filmik Kuby, zwłaszcza młodzieży. Do tej pory obejrzano go ponad 227 tys. razy! Kuba, tak trzymaj!

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (40)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
rusałka (20) Kraków 07.02.2017 13:33
Mam wrażenie, że większość ludzi wpisując w wyszukiwarkę "panseksualizm" wchodzi na polską Wikipedię i zatrzymuje się na fragmencie o zwierzętach. Pomijając samą rzetelność źródła jakim jest Wikipedia... Wiadomo, że nie pobiegniemy do księgarni i nie kupimy zaraz książki o tym, ale moim skromnym zdaniem dużo więcej można dowiedzieć się o tym z angielskiej wersji. Nie uważam się za specjalistkę w tych kwestiach, w zasadzie jestem w tym temacie całkiem zielona, ale z moich obserwacji wynika, że termin "panseksualizm" za granicą funkcjonuje zupełnie inaczej niż wiele ludzi by tego chciało. Nie wiem jak powinno funkcjonować, ale wiem, że dla niektórych bywa odstraszające. A może niepotrzebnie?
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 1
ThaneMartell (19) Katowice 07.02.2017 12:37
Kuba już dawno wyoutował się jako bi, to nie było specjalna tajemnicą, po prostu się z tym nie obnosił. Dopiero gdy pokazał się z Maksem, swoim chłopakiem było o tym głośniej. Wcześniej wyzywano go tylko na podstawie zawartości kanału.
Ostatnio wrzucił ten filmik i... bardzo dobrze! Wiele osób ma trudność w rozróżnieniu bycia bi panseksualnym. To, co boli, to reakcje naszego środowiska, które odrzucają istnienie więcej niż 3 orientacji tylko dlatego, że nie jest o nich głośno, tymczasem rzetelna nauka jest w stanie ich wyróżnić co najmniej 16!
O gejach nie mówi się prawdy w szkołach lub pomija ten temat także, ale czy to znaczy, że nie istniejecie? Zastanówcie się co mówicie.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 4
maxoku (30) Radom 10.02.2017 23:42
@brachiocephalicus
Behawior uwarunkowany orientacją? A co powiesz o heterykach z takim "behawiorem" XD? A źródła wiedzy są jak najbardziej wiadomego pochodzenia. Jeśli ich nie znasz to czas najwyższy poznać lol. Niemieckiego nie znam to nie poczytam, przykro mi :D. O jeny, nie daj boże, żebyśmy byli kolegami XD. I gdzie niby urządzam do ciebie personalne wycieczki? Nie jesteś w moim typie, to nie mam zamiaru do ciebie wycieczki robić XD. Wszechwiedzy nie potrzebuję, a tobie całego świata nie chcę objaśniać. Jakbyś choć przez chwilę zastanowił się nad tym co piszę to byś wiedział o co mi chodzi. Ale no cóż, z pustego nawet Salomon nie naleje lol.
brachiocephalicus (25) Katowice 10.02.2017 22:54
@maxoku
Jego behawior jest uwarunkowany w tym wypadku jego orientacją. I to widać. Prosta obserwacja. I możesz pleść te anegdotki i hasła dla mas o XXI wieku, i o "wiedzy" ze zródła niewiadomego pochodzenia, o ignorancji, itd. Ale jakbyś zauważył to sam nim jesteś w wielu sprawach. A tę swoją "wiedzę" to czerpać możesz nawet i z "Mein Kampf", ciekawe czy pasuje Ci taka "wiedza"? I przestań ciągle urządzać personalne wycieczki w moją stronę, bo nie jestem Twoim kolegą. Niemniej zabawne jest to, że uważasz, że objaśniasz mi w ogóle cały świat, bo Ty jesteś na prostej drodze do wszechwiedzy. Resztę zostawię bez komentarza.
maxoku (30) Radom 10.02.2017 21:45
@brachiocephalicus
Takich idiotyzmów to już dawno nie czytałem lol. Zdajesz sobie sprawę, że nawet niektórzy hetero są zniewieściali? Jak można jeszcze w XXI wieku upierać się tak mocno na stereotypach? Pokazujesz przede wszystkim braki w swojej wiedzy. Ignorancją tak cuchniesz, że aż się niedobrze robi. Ale będę miły i napiszę ci w skrócie czym jest orientacja seksualna ;p. Jest to odczuwanie pociągu seksualnego i emocjonalnego do określonej/ych płci. Natomiast nie jest zachowaniem czy stylem bycia. Ogarnij się w końcu. W wieku 25 lat powinieneś zachowywać się już dojrzale, a nie jak przedszkolak ciągle. Nikt nie ma ochoty cię ciągle niańczyć XD.
brachiocephalicus (25) Katowice 10.02.2017 20:31
Piti96:
Orientacja seksualna i sama seksualność to rozbudowany temat. To raz. A po drugie to istnieje biseksualizm, ja sam jestem przykładem biseksa, więc nie gadaj bzdur. Po trzecie... co to znaczy rasowy homoseksualista? Homo różnie się ubierają, mają różny akcent, kulturę, inteligencję itd. Proszę Cię pomyśl zanim napiszesz coś.


Tak, tak, zaraz tu wyskoczycie ze skalami Kinseya i innymi tego typu "naukowymi" pomysłami. Ale bądzmy w końcu tolerancyjni - to i tak by było za mało, bo tych możliwości wg niektórych jest tysiąc pięćset sto dziewięćset. Czego to "naukowcy" nie zbadali jeszcze, skoro już nawet potrafią analizować wpływ krzywizny ogórka na milion innych bzdur. Żenujące. A biseksualizm istnieje czy nie - ten gość nim na pewno nie jest. Epatuje homoseksualizmem i zniewieściałością na kilometr. Ale można sobie koloryzować. Biseksualizm zawsze lepiej się przyjmie i w gronie innych i we własnej świadomości.
Piti96 (20) Ciechanów 09.02.2017 18:22
brachiocephalicus:
Nie jest żadnym bi-, pan- czy inne tego typu prefiksy. Wygląda jak homoseksualista i zachowuje się jak rasowy homoseksualista. Bez ściem.

Orientacja seksualna i sama seksualność to rozbudowany temat. To raz. A po drugie to istnieje biseksualizm, ja sam jestem przykładem biseksa, więc nie gadaj bzdur. Po trzecie... co to znaczy rasowy homoseksualista? Homo różnie się ubierają, mają różny akcent, kulturę, inteligencję itd. Proszę Cię pomyśl zanim napiszesz coś.
vraios (24) Rzeszów 09.02.2017 16:16
whateverboi:

ojej a rączek nie masz żebyś je sobie sam wyszukał?

tak jak myślałem, zmyślasz kotku :3 argument - znajdź sobie sam, to żaden argument w dyskusji.
Andrzej   dodane przez Facebooka 09.02.2017 8:59
Szanuję chłopaka i nie szanuję mowy nienawiści w komentarzach powyżej.
whateverboi (17) Zielona Góra 08.02.2017 15:47
vraios:
ThaneMartell:
środowiska, które odrzucają istnienie więcej niż 3 orientacji tylko dlatego, że nie jest o nich głośno, tymczasem rzetelna nauka jest w stanie ich wyróżnić co najmniej 16!

conajmniej 16 powiadasz... mógłbyś je wymienić? tylko wypisz orientacje, a nie zaburzenia seksualne


ojej a rączek nie masz żebyś je sobie sam wyszukał?
Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Gdy chcesz być szczęśliwy to nie patrzysz na innych Fot. za: youtube.com