logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
25
0
4

Mister Gay Poland nago... w szczytnym celu

Kalendarz z Andrzejem i wybory regionalne

Dodano: 14.12.2016, Aktualizacja: 14.12.2016

Jeżeli jeszcze nie macie kalendarza na 2017 rok - może warto pomyśleć o tym z Andrzejem Bergiem, Misterem Gay Poland 2016? Rozkręca się Mister Gay Poland 2017 - w styczniu kolejne wybory regionalne, tym razem w Poznaniu.

"Andrzej jest bardzo odważny i nie boi się odważnych oraz śmiałych środków przekazu, dlatego też pomysł kalendarza zrodził się w naszych głowach jeszcze we wrześniu" - mówi Paweł Zabilski, organizator Mister Gay Poland.

Prace nad kalendarzem zaczęły się w październiku, autorem zdjęć jest Paweł Spychalski - najlepszy polski fotograf męskich aktów. Ale kalendarz to nie tylko piękne zdjęcia z Andrzejem. "Kalendarzem chcemy zwrócić uwagę na problem małej profilaktyki raka prostaty u mężczyzn" - zaznacza Zabilski, dodając, że część dochodu ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczona na Fundację Rak&Roll - na profilaktykę raka prostaty.

Cena kalendarza to 40 zł plus koszt wysyłki. Zamówienia można składać na adres: mistergaypoland@gmail.com
ZOBACZ TEŻ Coming out? Nie ma co czekać na dobry moment Rozmowa z Pawłem, misterem czytelników QUEER.PL

Dodatkowo przypominamy o trwającym naborze kandydatów do tytułu Mister Gay Poland 2017! Pierwsze wybory regionalne w Poznaniu już 7 stycznia! Zgłoszenia, zawierające imię, zdjęcie oraz numer telefonu, można wysyłać na adres mistergaypoland@gmail.com.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (4)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Daf"ThePig"Miscavige (?) 15.12.2016 9:33
chippendales nie musi być wartościowy-ma być wyedukowany(w miarę), ma się ładnie prezentować(na pokazach i w tańcu) a najlepiej, gdy swoim fanom/fankom oferuje prywatne warsztaty kulturystyczne/taneczne(miejsce i stawka do uzgodnienia-zależnie od oferty)...
najważniejsze, że wszystko dla szczytnych celów... inne cele nie istnieją przecież... jest tęcza-jest impreza... ;-);-);-) ludzie z WiT z nieznanych sobie powodów płaczą i siedzą cicho ;-(;-(;-(
alessandro68 (?) 14.12.2016 18:17
To znakomita wiadomość że kalendarz wspiera akcję społeczną bardzo zasłużonej fundacji. Jak widać ORIENTACJA NIE DZIELI, co zawsze warto podkreślić. Andrzej Berg promuje zresztą także inne akcje charytatywne, więc chyba nie zasłużył na reklamę "mister nago", zwłaszcza, że jak wynika z tekstu, kalendarz składa się z fotografii artystycznych. Chyba więc możliwość zobaczenia gołego mistera nie jest najważniejsza. Swoją drogą ciekawe byłoby przeczytać wywiad z autorem zdjęć i samym Andrzejem Bergiem albo Fundacją.
https://www.youtube.com/watch?v=yiInTBU9YU0 https://www.youtube.com/watch?v=jQwe0wxuJ7A
mmpct (27) gdzieśnamazowszu 14.12.2016 16:48
Cel kalendarza szczytny, ale facet nie jest w moim guście.
Daf"ThePig"Miscavige (?) 14.12.2016 16:02
Tajp Majdel jak się patrzy.... ciekawe, czy zrobi sobie foto koło lisków w Starym Zoo...

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku