logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
11
2
1

Wybory Mister Gay Poland to mój mąż

Rozmowa z Pawłem Zabilskim, organizatorem konkursu

Dodano: 28.06.2017, Aktualizacja: 20.07.2017

Już za tydzień wielki finał drugiej edycji konkursu Mister Gay Poland! Niewiele osób jednak wie, że za tym dużym przedsięwzięciem stoi tak naprawdę jedna osoba: Paweł Zabilski. Rozmawialiśmy z Pawłem o tym, jak wyglądają przygotowania do wyborów, czy są z tego w ogóle pieniądze i co dalej w planach. A Was zapraszamy 7 i 8 lipca do Poznania!

Jak to jest, gdy przez cały rok "obracasz się" wśród przystojnych chłopaków?Paweł Zabilski: Hmm, ciekawe pytanie. Organizacja konkursu Mister Gay Poland to dobra zabawa, ale też ciężka praca. Każdego kandydata zawsze traktuję tak samo, każdy jest inny, każda ma do opowiedzenia swoją historię i to jest w tym piękne. Każdy uczestnik wnosi do konkursu coś swojego i niepowtarzalnego.  Ile zwykle trwają przygotowania do konkursu, co dla Ciebie jest najtrudniejsze?Przygotowania do nowej edycji wyborów zaczynają się zaraz po zakończeniu poprzedniej. Zaczynam od wprowadzania zmian i nowych atrakcji, aby konkurs był coraz lepszy. Następnie wysyłam propozycję do naszych cudownych tęczowych klubów, które w tym roku na wybory zareagowały bardzo ochoczo! Co jest najtrudniejsze? Chyba załatwianie firm partnerskich. Oczywiście z roku na rok firm jest coraz więcej, co mnie bardzo cieszy. Aczkolwiek, ciągle dużo brakuje nam do zachodu, ale małymi kroczkami jesteśmy coraz lepsi! Już nie jeden raz usłyszałem, że wybory w Polsce są robione naprawdę na bardzo wysokim poziomie na tle innych krajów. Tylko w Polsce i Hiszpanii odbywają się eliminacje regionalne. Reszta krajów idzie trochę na łatwiznę, organizują tylko casting internetowy, a następnie ze zgłoszeń wybierają finałową 10.  Da się z tego wyżyć? (śmiech) Podejrzewam, że na zachodzie jak najbardziej! W Polsce niestety jest z tym ciężko. Firmy zazwyczaj współpracują na zasadzie barteru, czyli wymiany reklamy za nagrody/usługi. Oczywiście jest to bardzo ...   ( Pozostało znaków: 6366 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 199688   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wybory Mister Gay Poland to mój mąż Paweł Zabilski
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku