"Uważam, że nie powinniśmy jechać do Rosji na zimowe Igrzyska Olimpijskie, ale to moja osobista opinia" - powiedziała Lady Gaga w rozmowie z "The Sun". Mother Monster stwierdziła, że Rosja nie zasłużyła na "taką uwagę". "Dla mnie to szokujące, z drugiej strony wszyscy uważają, że szokująca jest Miley Cyrus, w takim żyjemy świecie" - przyznała Gaga.
Czwartek, 06.02.2014 Sekretarz ONZ do MKOI: nie ma miejsca na nienawiść
Środa, 29.01.2014 Ellie Goulding nie zagra dla Putina
Wtorek, 07.01.2014 Niemiecki narciarz: Soczi to zły wybór
Poniedziałek, 19.08.2013 Fiński minister z tęczową flagą w Moskwie
Czwartek, 08.08.2013 Zimowe Igrzyska w Kanadzie? 80 tys. osób podpisało petycję
a nawiązując do tematu, to jej koncepcja jest dobra, ale czy ma szanse się spełnić przy takim szalonym uporze Dumy? To nie chodzi o "gżenie się", tylko o to, że igrzyska powinny być prowadzone pod znakiem jedności. Nie bez powodu symbol igrzysk składa się z kolorowych, połączonych ze sobą kół symbolizujących różne rejony świata.
na tym zdjęciu Gaga prezentuje się bardzo ładnie. miła odmiana.
Oczywiście. Swoje zdanie wyrażać każdy może. Ja wyrażam swoje, kiedy krytykuję ją. Nie mogę przyklasnąć głupocie.
Ale jeżeli ludziom się to nie podoba i nie godzą się na takie traktowanie, to powinni pamiętać że Putin bez nich byłby nikim.
Powinni zrozumieć że to oni są krajem a nie ktoś kto jest wyżej.
Może jest to trudne, ale do zrealizowanie.
bartholomev:
Wszyscy jadę tam uprawiać sport, tak? Kibice rozumiem też? Lekarz, trener, kucharz i nie wiem kto tam jeszcze z otoczenia sportowca też jedzie uprawiać sport?
Poza tym Gaga wyraziła swoją opinię na ten temat.
Jak dla mnie, to ona w ogóle nie rozumie idei Igrzysk. Ludzie tam nie jadą, żeby się gzić, tylko żeby uprawiać sport.