Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja

Inne

Dodaj ogłoszenie
Moje ogłoszenia Zapamiętane


Dowolny
Towarzyskie Inne
Nr ogłoszenia: 130178
14.05.2026 15:53 - 13.06.2026 15:53
szukam dziewczyny
14.05.2026 15:53 - 13.06.2026 15:53

szukam dziewczyny

sieradz, Region: Łódzkie
Wiek: 23 lat
Profil Queer.pl: kunekunda
Opcje: Miłość, Przyjaźń, Niezobowiązujące, Podróż, Inne
szczupły chłopak 22 lata. Na co dzień pracuję na gospodarstwie i gram w gry, ale mam też drugą stronę - od czasu do czasu lubię przebrać się za dziewczyne (CD).
Jestem raczej nieśmiały, dlatego szukam otwartej dziewczyny z Łódzkiego (18-25 lat), która chciałaby zostać moją powierniczką w tych metamorfozach. Nie szukam niczego przelotnego, raczej kogoś z kim będę mógł się swobodnie przebrać, a z czasem wspólnie wyjść na miasto.
Odpowiedz
Odpowiedź na ogłoszenie



Towarzyskie (68) On szuka Jego (11) Ona szuka Jej (29) Człowiek szuka człowieka (21) Wspólne zainteresowania (3) Inne (4)
Pokój / Mieszkanie (6) Oferuję pokój / mieszkanie (5) Szukam pokoju / mieszkania (1) Oferuję nocleg (0) Szukam noclegu (0)
Praca (2) Szukam pracowników (1) Szukam pracy (1)
Ogłoszenia drobne (0) Sprzedam (0) Kupię (0)
Edukacja (0) Potrzebuję korepetycji (0) Udzielam korepetycji (0)
Pozostałe (5) Różne (5)
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się