Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Poniedziałek, 08.06.2020, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

Posłuchajcie audycji w TOK FM m.in. o obchodzeniu Miesiąca Dumy w czasie pandemii

Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)

i Yga Kostrzewa rozmawiają z Katarzyną Szustow

Posłuchajcie wczorajszej audycji "Lepiej późno niż wcale" w TOK FM, w której Katarzyna Szustow rozmawiała z Radkiem Oliwą z QUEER.PL i Ygą Kostrzewą z warszawskiej Lambdy m.in. o obchodzeniu Miesiąca Dumy w czasie pandemii, o związkach partnerskich i równości małżeńskiej, a także o wyborach prezydenckich i pinkwashingu.

Wczoraj wieczorem w audycji "Lepiej późno niż wcale" na antenie radia TOK FM udział wzięli z QUEER.PL i Yga Kostrzewa z warszawskiej Lambdy. Tematem ich rozmowy z Katarzyną Szustow był przede wszystkim trwający Miesiąc Dumy.


W programie poruszono temat świętowania Pride'u w czasie pandemii, rozmawiano o tzw. tęczowym kapitalizmie, a także o wyborach prezydenckich oraz o równości małżeńskiej i związkach partnerskich.

Całej audycji możecie posłuchać tutaj.

(red)
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (6)
misieek bisiek kierownik2 nazwy-nie-ma-uciekla roman71
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (0)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
Katarzyna Szustow Lambda Warszawa Media Miesiąc Dumy w czasie pandemii Polityka Polska Pride Queer.pl równość małżeńska Społeczeństwo tęczowy kapitalizm TOK FM wybory prezydenckie Yga Kostrzewa związki partnerskie
Powiązane
Obraz Środa, 17.06.2020 Debata prezydencka: dwóch kandydatów za adopcją dla par jednopłciowych Obraz Środa, 14.05.2025 Na kogo wolno głosować osobom LGBT? Obraz Piątek, 24.08.2018 Kochanowski prozą: Biedroń nadchodzi? Obraz Wtorek, 09.01.2018 Czy przyjmiesz zaproszenie od Pospieszalskiego? Odpowiedz! Obraz Piątek, 18.11.2016 QUEER.PL w radiu TOK FM
Inne tematy
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska? Piątek, 15.05.2026 Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska?
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się