Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Miejsca Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
Tematy Marsze Równości 2026 "Pillion" w kinach Wyrok TSUE Związki partnerskie Kino LGBT
Środa, 08.01.2020 10:57

Jednopłciowa para w nowym filmie Marvel Studios

Podziel się Tweetnij Skomentuj (5)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (5)

"Nowi mutanci" pokażą zakochane Maisie Williams i Blu Hunt

Nowy zwiastun filmu "Nowi mutanci" wytwórni Marvel Studios wydaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia o tym, że w filmie pojawi się jednopłciowa para. Młode mutantki Wolfsbane i Mirage grają znana z "Gry o tron" Maisie Williams oraz Blu Hunt.

Wytwórnia Marvel Studios wypuściła zwiastun nowego filmu "Nowi mutanci", który wydaje się potwierdzać wcześniejsze doniesienia o tym, że w filmie pojawi się para jednopłciowa.

ZOBACZ TEŻ Jednopłciowa para w drugiej części "Deadpoola" Filmy o superbohaterach bardziej inkluzywne?


Akcja filmu skupia się na grupie pięciorga młodych mutantów i mutantek, których zadaniem będzie zjednoczenie się, by uciec z tajnej bazy, gdzie przetrzymuje ich Demon Bear - mutant z mocą teleportacji, siły i transformacji, który czerpie energię z negatywnych emocji innych ludzi.


Niedawno pojawiły się informacje, że postać grana przez Maisie Milliams, Wolfsbane, i postać grana przez Blu Hunt, Mirage, zostaną przedstawione jako para. Ujęcia przedstawiające bohaterki w nowym zwiastunie filmu sugerują, że faktycznie łączy je romantyczna relacja.

Wolfsbane i Mirage będą drugą jednopłciową parą w filmie wytwórni Marvel - po Negasonic Teenage Warhead i Yukio z filmu "Deadpool 2".

Premiera "Nowych mutantów" już w kwietniu.



(ab)

OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (27)
carreau walentynka-biseksualna-wbi angus89 ethan-michael-rogers matshine ladyfox faar_away suzanna-smith fazowooo amazoonka
Nie podoba mi się (3)
745zl
Komentarze (5)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
OnchybaAs
09.01.2020 6:27 OnchybaAs (41)
OnchybaAs:
ulee:
oby nie spartolili jak agentów tarczy..


A co zrobili


Serial niezły, oglądałem od 1 odcinka 1 serii, 1 sezon
cytuj zgłoś 1 0
OnchybaAs
08.01.2020 19:40 OnchybaAs (41)
ulee:
oby nie spartolili jak agentów tarczy..


A co zrobili
cytuj zgłoś 0 0
ulee
08.01.2020 19:10 ulee (40) Wawa
oby nie spartolili jak agentów tarczy..
cytuj zgłoś 1 0
OnchybaAs
08.01.2020 13:38 OnchybaAs (41)
Pokazanie pary dziewczyn jest bezpieczniejsze dla wytwórni

Jak pisałem pod tematem o tym czemu w gwiezdnych wojnach niepokazali męskiego pocałunku

Kobiecy pocałunek, dwóch kobiet jest mniej kontrowersyjny w obecnych czasach

Chętniej się pokazuje pocałunki żeńskich postaci, relacje dwóch kobiet,/dziewczyn
cytuj zgłoś 2 1
OnchybaAs
08.01.2020 13:19 OnchybaAs (41)
Dobrze że pokażą znowu parę Lesbijską

Para z deadpool 2 to też para dziewczyn, mutantek
cytuj zgłoś 2 1
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
blu hunt filmy filmy LGBT maisie williams marvel nowi mutanci reprezentacja x-men
Powiązane
Obraz Poniedziałek, 08.11.2021 Wątek LGBT w najnowszym filmie Marvela. "Eternals" zakazane w kilku krajach Obraz Czwartek, 23.12.2021 Spider-Man: Ciocia May postacią biseksualną? Marisa Tomei miała taki pomysł Obraz Wtorek, 01.09.2020 Para lesbijek w najnowszym filmie Marvela. "Piękna historia miłosna" Obraz Piątek, 29.05.2020 Jest już zwiastun filmu "Lola" Obraz Poniedziałek, 25.05.2020 Pierwszy film wytwórni Pixar o parze jednopłciowej
Inne tematy
"Kochający inaczej mają miejsce w kościele" - kardynał Konrad Krajewski nowym metropolitą łódzkim Wtorek, 17.03.2026 "Kochający inaczej mają miejsce w kościele" - kardynał Konrad Krajewski nowym metropolitą łódzkim
Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia? Środa, 11.03.2026 Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia?
Lesbinton: w Poznaniu powstał klub badmintonowy dla lesbijek Wtorek, 10.03.2026 Lesbinton: w Poznaniu powstał klub badmintonowy dla lesbijek
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatności