logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.10.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
76
33

Pawłowicz odpowiada na... krytykę za skandaliczny wpis

"Nikogo nie obraziłam"

Dodano: 25.09.2017, Aktualizacja: 25.09.2017

Już ponad 9 tys. osób podpisało petycję, by usunąć Krystynę Pawłowicz z Facebooka. Wszystko po skandalicznym wpisie polityka w serwisie - o śmierci 14-letniego Kacpra. Nie ustają też słowa oburzenia i krytyki. Co na to sama zainteresowana? Odpowiada... i skarży się na hejt oraz podkreśla, że "nikogo nie obraziłam".

W sobotni wieczór, gdy w wielu polskich miastach płonęły znicze, upamiętniające 14-letniego Kacpra, który z powodu homofobicznych prześladowań popełnił samobójstwo, na profilu na Facebooku Krystyny Pawłowicz pojawił się wpis, który poruszył wiele osób - także z prawej strony sceny politycznej.



"Nie siejcie patologii, nie będzie jej śmiertelnego żniwa. Nie demoralizujcie dzieci i młodzieży, dajcie im w spokoju, zgodnie z naturą przeżyć ich dzieciństwo i młodość" - napisała m.in. Pawłowicz.
ZOBACZ TEŻ Zapalili znicze dla Kacpra Nie dla homofobii w szkołach

Jej wpis wywołał lawinę komentarzy, głos zabrali m.in. pisarz Szczepan Twardoch, czy blogerka Kataryna, którzy nie kryli swojego oburzenia słowami posła PiS. Znany z satyrycznych tekstów serwis Aszdziennik zapowiedział, że jest to "ostatni tekst na ASZu o jakichkolwiek słowach Krystyny Pawłowicz oprócz przeprosin i rezygnacji z kariery politycznej" i - apelując, by inne serwisy zrobiły to samo.

Niestety, nie zabrakło też tych, którzy Pawłowicz bronili, w tym była szefowa "Wiadomości", Marzena Paczuska, czy Samuel Pereira, którego zdaniem "nie ma czegoś takiego jak "homoseksualne dzieci".


Co na to sama Pawłowicz? Odpowiada w serwisie "WPolityce". "Nie mam zamiaru się cenzurować i nie będę wycofywać się z niewinnych prostych weryfikowalnych wypowiedzi. Nie możemy dać się pokonać lewackiej nienawiści" - podkreśla.

Równocześnie w Internecie powstała petycja, by usunąć Krystynę Pawłowicz z Facebooka. Do tej pory podpisało ją ponad 9 tys. osób.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (33)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
don_diego44 (51) Tychy 27.09.2017 22:43
Za tą wypowiedź Krysia ma u mnie dużego minusa.
Jolanta   dodane przez Facebooka 27.09.2017 22:34
My się też nie bedziemy cenzurować LARWO.
Gidja   dodane przez Facebooka 26.09.2017 17:20
Po co w ogóle jeszcze o niej piszecie. Powinniście zrobić jak Aszdziennik i stać się #wolniodpawlowicz #pawlowiczfree Poziom dyskusji jaki reprezentuje ta kobieta powinien być wykluczony że wszystkich mediów.
rk71 (46) x 26.09.2017 14:18
rezzy:
Pani Pawłowicz to prawdziwy intelektualny rarytas XD.


chciałeś napisać pseudo intelektualny , chyba?!
rezzy (31) Kraków 26.09.2017 10:10
Pani Pawłowicz to prawdziwy intelektualny rarytas XD.
Sus   dodane przez Facebooka 26.09.2017 8:48
nie piszcie o niej. podobnie jak wielu (większość) polityków to pani funkcjonuje w rzeczywistości tylko dzięki obecności w mediach.
gizelle (?) 26.09.2017 0:22
Jak bardzo człowiek musi być głęboko poraniony, mieć poczucie krzywdy i potrzebę zemsty, aby posunąć się do takiego plugastwa. Znikąd się taka nienawiść nie bierze. Odrzucenie we wczesnej młodości jest pierwszą przyczyną całego zła, które jeden człowiek wyrządza drugiemu. Tak rodzą się psychopaci.

Myślę, Krysia, że jesteś "nasza" i od 60 lat to skutecznie wypierasz i spychasz do podświadomości swoją orientację. Wszystko, co z homoseksualizmem związane wywołuje w tobie agresję, bo przypomina ci, kim naprawdę jesteś, a kim tak bardzo nie chcesz być. Mam nadzieję, że może w przyszłym wcieleniu zaznasz trochę miłości, której ci zabrakło w tym życiu...
Tragiczna postać tak naprawdę. Ale to nie usprawiedliwia jej w żaden sposób.

Nawiasem mówiąc: Pawłowicz, sama jesteś "lewaczką" popatrz na siebie - Jeden Wódz, Jedna Partia, Jedna Idea, Jedna Religia, Jedna Orientacja, jednolite społeczeństwo - a jak ktoś odstaje od reszty to jest "wrogiem ludu". Czyż to nie klasyczna komuna, którą (na nieszczęście) było dane nam zaznać? Komuna, która zrobiła z niej Panią Profesor.
Jesteś, Pawłowicz, pasożytem, jak ta wsza łonowa, którą utrzymujemy z naszych podatków - więc mogłabyś mieć trochę szacunku dla Polaków - twoich chlebodawców.
po_prostu_wariat (?) 25.09.2017 20:40
Żadne słowa nie wyrażą potępienia na jakie zasługuję ta posłanka, ani żadne przekleństwa nie będą wystarczające aby wyrazić pogardę, jednak apeluje o nieco mniejszą hipokryzję i nie obrzucania błotem kogoś o odmienny, irracjonalnym dla nas sposobie życia i nielogicznym dla nas systemie wartości. Nie ma po co się irytować i szarpać nerwów.
Emila   dodane przez Facebooka 25.09.2017 20:27
Cóż za dojrzała z niej kobieta... Usuwać komentarze, bo brakuje ci argumentów. Nawet nie wiem, do czego porównać jej bezczelność i głupotę. Na ogół uważam język polski za piękny, lecz w tym wypadku nie potrafię znaleźć odpowiedniego określenia na tę babę