logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
9
0
0

"Anioły w Ameryce" w polskich kinach

Mamy bilety do Multikina!

Dodano: 14.09.2017, Aktualizacja: 14.09.2017

Już od września w kilku polskich kinach niezwykłe wydarzenie pod naszym patronatem: londyński National Theatre Live ze spektaklem "Anioły w Ameryce"! Tak jak zapowiadaliśmy - mamy dla Was kolejną pulę biletów na pokazy pierwszej części.

Kultowa już, nagrodzona Pulitzerem, czy Tony sztuka Tony'ego Kushnera opowiada o grupie nowojorskich gejów. Akcja dzieje się w drugiej połowie lat 80. - w czasach przemian obyczajowych, szalejącego kryzysu, pandemii AIDS i konserwatywnych rządów administracji Ronalda Reagana.

Od września w kilku polskich kinach możemy oglądać zapis spektaklu, granego w londyńskim National Theatre. W rolach głównych: Andrew Garfield, Nathan Lane, czy Russell Tovey.Za nami retransmisja spektaklu m.in. w sieci kin Helios, teraz czas na Multikino! Pierwszą część będzie można obejrzeć w wybranych kinach już 21 września (godz. 19.00): Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż, Zabrze.

Mamy dla Was podwójne wejściówki na pierwszą część spektaklu, 21 września, do kin w Katowicach, Olsztynie i Szczecinie. Co trzeba zrobić? Napiszcie do nas maila o tytule "Anioły w Ameryce" - Multikino z nazwą miasta i kina, do którego chcecie się wybrać. Kto pierwszy ten lepszy! Na maile czekamy do 17 września. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku