logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
2
134
58

Nie będziemy pracować nad związkami partnerskimi

Beata Szydło odpowiada na pytania słuchaczy

Dodano: 07.09.2017, Aktualizacja: 07.09.2017

"Rząd PiS nie jest orędownikiem zalegalizowania związków partnerskich. Nie będziemy nad tym pracować" - powiedziała premier Beata Szydło w RMF FM.

Gościem Marcina Zaborskiego w Popołudniowej rozmowie w radiu RMF FM była premier Beata Szydło. W trakcie programu premier odpowiadała także na pytania słuchaczy.

Pojawiło się i to o związki partnerskie.

"Rząd PiS nie jest orędownikiem zalegalizowania związków partnerskich. Nie będziemy nad tym pracować" - odpowiedziała premier Szydło.

Przypomnijmy, że na jakikolwiek głos premier Szydło w tej sprawie musieliśmy czekać od jesieni 2015 roku.

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (58)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
maxoku (31) Radom 15.09.2017 17:01
brachiocephalicus:
"lol"
Też się cieszę, że potwierdzasz moje słowa XD.
brachiocephalicus (26) Katowice 15.09.2017 2:06
maxoku:

A mnie wcale nie boli to, że to ty nie posiadasz - nazwijmy to dość delikatnie - nieumiejętności czegokolwiek lol. I skąd pomysł, że nic nie wyczytałem między wierszami? Czyżbyś nie zrozumiał co piszę? No przecież skoro nie masz żadnych umiejętności to czytania ze zrozumieniem też :].


"lol"
maxoku (31) Radom 14.09.2017 20:57
brachiocephalicus:
Boli mnie raczej - nazwijmy to dość delikatnie - Twoja nieumiejętność czytania między wierszami ale do tego się już przyzwyczaiłem.
A mnie wcale nie boli to, że to ty nie posiadasz - nazwijmy to dość delikatnie - nieumiejętności czegokolwiek lol. I skąd pomysł, że nic nie wyczytałem między wierszami? Czyżbyś nie zrozumiał co piszę? No przecież skoro nie masz żadnych umiejętności to czytania ze zrozumieniem też :].
brachiocephalicus (26) Katowice 14.09.2017 16:06
@maxoku
Boli mnie raczej - nazwijmy to dość delikatnie - Twoja nieumiejętność czytania między wierszami ale do tego się już przyzwyczaiłem.
maxoku (31) Radom 12.09.2017 20:51
brachiocephalicus:
A że prawda niektórych boli to co innego.
Ciebie boli jedna prawda. To, że jesteś gejem lol.
maxoku (31) Radom 12.09.2017 20:16
brachiocephalicus:
Napisanie kilku słów prawdy nie jest grzechem - to wręcz tzw. upomnienie braterskie.
Tak wygląda "tzw. upomnienie braterskie" według brachiocephalicusa:
Brawo!
XD
maxoku (31) Radom 12.09.2017 20:13
brachiocephalicus:
A to Ty nie wiesz, że zgodnie z nowymi zaleceniami "papieża" Franciszka już nie trzeba się leczyć? Można nawet błogosławić!
Po pierwsze tak nie powiedział, a po drugie to od kiedy słuchasz tego "heretyka"? lol
brachiocephalicus (26) Katowice 12.09.2017 19:23
shingao:


Jestem pewien, że wchodzenie na strony gejowskie jest grzechem. Martwię się o Twoje zbawienie. Jeśli nie chcesz trafić do piekła, to lepiej już nie wchodź na queer.pl


Napisanie kilku słów prawdy nie jest grzechem - to wręcz tzw. upomnienie braterskie. A że prawda niektórych boli to co innego.
shingao (31) Szczecin 12.09.2017 17:57
brachiocephalicus:
A to Ty nie wiesz, że zgodnie z nowymi zaleceniami "papieża" Franciszka już nie trzeba się leczyć? Można nawet błogosławić!


Jestem pewien, że wchodzenie na strony gejowskie jest grzechem. Martwię się o Twoje zbawienie. Jeśli nie chcesz trafić do piekła, to lepiej już nie wchodź na queer.pl
brachiocephalicus (26) Katowice 12.09.2017 13:11
shingao:

Co Ty tu robisz? Jeszcze się nie wyleczyłeś z homoseksualizmu? Przecież Twój kościół organizuje takie leczenie.


A to Ty nie wiesz, że zgodnie z nowymi zaleceniami "papieża" Franciszka już nie trzeba się leczyć? Można nawet błogosławić!

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Nie będziemy pracować nad związkami partnerskimi Fot. za: twitter.com