logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
63
53

Znęcał się nad żoną, wyzywał ją od pedałów?

Żona radnego PiS-u ujawniła wstrząsające nagrania

Dodano: 17.04.2017, Aktualizacja: 18.04.2017

Nie tak dawno "moralizował" w mediach, obrażał homoseksualistów i oburzał się z powodu bydgoskiego spotkania z Robertem Biedroniem. Dziś to on będzie musiał się tłumaczyć, gdy jego żona, oskarżająca go o znęcanie, ujawniła wstrząsające nagrania. Słyszymy na nich, jak niedawny radny Prawa i Sprawiedliwości, Rafał Piasecki, wyzywa żonę od pedałów, grozi jej i stosuje przemoc.

Przypomnijmy: o radnym zrobiło się głośno, gdy odniósł się na swojej stronie na Facebooku do spotkania z Robertem Biedroniem w bydgoskim Empiku. "Gejom mówię stanowcze NIE, NIE, NIE! Nie życzę sobie demoralizowania moich dzieci poprzez publiczne lobbowanie Waszego "chorego" w mojej ocenie stanu umysłu!" - napisał Rafał P., dodając: "Uważam (i jest to dla mnie święte), że w relacjach seksualnych jedynie małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety umożliwia pełne symboliczne oddanie podwójnego zamysłu BOGA: przymierza miłości i zdolności do współtworzenia nowego życia, przez co rodziny".
ZOBACZ TEŻ Radny PiS o spotkaniu z Biedroniem: gejom mówię nie, dość demoralizowania dzieci Co na to mieszkańcy Bydgoszczy?

O tym, jak radny rozumie owo "przymierze miłości wg zamysłu Boga" mogliśmy dowiedzieć się dzięki "Expressowi Bydgoskiemu", gdy gazeta opisała szczegóły życia rodzinnego P., który oskarżył "kochanka żony" o pobicie. Żona polityka, która miała uciec od znęcającego się nad nią męża do Warszawy podkreśla, że radny... sam sobie zrobił krzywdę (na co dziennik ma świadków).

Kobieta pojawiła się ostatnio w towarzystwie prawnika w telewizji śniadaniowej. Poznaliśmy wstrząsające szczegóły małżeństwa z politykiem, który zdaniem żony znęcał się nad nią, groził śmiercią jej i dzieciom, zdradzał i wyzywał. Kobieta zdecydowała się też opublikować zapowiadanie wcześniej nagrania.

"Udostępniam to drastyczne nagranie, by zainspirować ludzi do pomocy osobom, które znalazły się w zamkniętym kręgu przemocy domowej, z którego nie sposób się wyrwać bez pomocy otoczenia" - napisała kobieta na YouTube.

Na nagraniu słyszymy - jak polityk wyzywa żonę - także od "pedałów i cweli", albowiem na imprezie charytatywnej, z której wrócili, zostawiła podarowany przez męża kwiatek.

Po pierwsze, już więcej nie będę cię o nic pytał. Po drugie, zawsze będziesz miała ochotę, jak ja coś będę chciał. Po trzecie, już k... nie będziesz musiała nic robić, bo będę z inną jeździł. Taką, która będzie miała ochotę zawsze i na wszystko. I nawet będzie miała inicjatywę. A ty ch... jeb... jesteś tępym i męczącym ch … i frajerem. Nienawidzę cię ty debilu skończony
- słyszymy m.in. na nagraniu.

Nagranie (ostrzegamy, że bardzo drastyczne) odsłuchać można na YouTube.(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (53)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
kat.wraca (?) 22.04.2017 11:47
Do wszystkich!
http://kujawsko-pomorskie.onet.pl/zona-bydgoskiego-p(...)/q2vbt3g

Pani Karolina opowiedziała historie życia z psycholem/katem w Onet. Historia dokładnie opisana. Bardzo proszę o przekazywanie i udostępnianie linka do tego artykułu gdzie się da.
Daf"ThePig"Miscavige (?) 20.04.2017 19:23
lilianne_blaze:
Moge sie zalozyc o kwartalne przychody przeciw garsci orzeszkow ze koles ma NPD. W polityce jest nadreprezentacja tego. Bardzo trudno sie leczy ale na lzejsze przypadki lobotomia wystarcza, przy ciezszych dosc dobre efekty daje obustronna hemisferektomia

https://en.wikipedia.org/wiki/Narcissistic_personality_disorder


cóż... mi to wygląda na https://en.wikipedia.org/wiki/Power_and_control_in_ab(...)ionships
psychopaci zawsze są ujmujący, zwabiają kobiety opowiastkami o rodzinie i domku z ogrodem... no i liczy się to, że mają pozycję zawodową... wymarzony mąż i ojciec... cóż, dopiero teraz sława przysporzy Panu P. popularności w społeczeństwie...
Daf"ThePig"Miscavige (?) 20.04.2017 19:09
adwokat Pana Piaseckiego twierdzi, że to nagranie to wołanie o miłość... a w ciągu kilkuletniego związku takich "drobnych kłótni" było coś koło trzech...

cóż... mam nadzieję, że koledzy w więzieniu będą Panu Piaseckiemu okazywac tyle samo czułości i troskliwości, co Pan Piasecki okazywał żonce... i niech Pan Piasecki nie zapomni w ciężkich chwilach powoływać się na nauki duchownych... Przyda mu się to... ;-)
Renata   dodane przez Facebooka 20.04.2017 10:54
Ja też jestem pedał, jak i ta Karolina - tyle fajnych dziewczyn wokoło a my się za chłopakami oglądamy
Krzysiek   dodane przez Facebooka 19.04.2017 20:03
Jestem w szoku, mam tylko nadzieję, że się z tego nie wywinie i że ta kobieta będzie bezpieczna
Grzegorz   dodane przez Facebooka 19.04.2017 17:03
Zwyrol i w dodatku zjeb...
lilianne_blaze (101) Warszawa 19.04.2017 16:53
Zapomniany:
Wstała by, ciężka patelnia w rękę, przez łeb


I dwadziescia piec lat. Taki klimat. Za gwalt najczesciej nic, czasem do dwoch lat, za obrone dwadziescia piec.
atuxe (29) Opole 19.04.2017 12:28
Prawdziwy Polak katolik, polityk, biznesmen i... psychopata znęcający się nad najbliższą rodziną! Człowiek roku normalnie. :/
Natalia   dodane przez Facebooka 19.04.2017 11:37
Brak słów.... Nie chce nawet myśleć co ta biedna kobieta przeżywała w tym domu z takim osobnikiem (człowiekiem nie mogę go nazwać !)...
Zapomniany (21) Kędzierzyn-Koźle 19.04.2017 11:12
I nic mu nie zrobią, już minister Z. to załatwi. Ojciec, bracia kobiety powinni go złapać za szmaty, tak go obić, by za tym uśmieszkiem świeciły nagie dziąsła. Mnie dziwi że ona się mu nie postawi. Wstała by, ciężka patelnia w rękę, przez łeb jak by świtła to, od razu na właściwe tory by wskoczył.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Znęcał się nad żoną, wyzywał ją od pedałów? Fot. za: facebook.com/RadnyBydgoszczyRafalPiasecki
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku