Marka Hood By Air to moda ludzi (i dla ludzi) otwartych i tolerancyjnych, uczulonych na szowinizm i mizoginię. Męskość, kobiecość nie mają tu znaczenia. Amerykańska marka modowa, założona przez Shayne Olivera, to styl ulicy Nowego Jorku pełnej androgeniczności. Awangarda wbija się na salony.
Wśród fanów – Kanye West czy Nicola Formichetti. HBA bez kozery stała się symbolem nowego prądu w świecie mody. Tworzy się nowy świat, gdzie wszystko złączone jest w jedno. Ekstrawagancja, eklektyzm i odwaga – tego nie można im odmówić.
Od września zeszłego roku współpracuje... z największy portalem pornograficznym na świecie. Logo PornHub, a na włosach – maź przypominająca nasienie. W pokazach biorą udział nie tylko modele, ale i przyjaciele HBA – artyści i osobowości nowojorskiego świata, np. Wolfgang Tiullmans. Zaś pokazy – czasem odbywają się w zaskakujących miejscach, jak np. w paryskiej saunie dla gejów.
Kolekcja wiosna/lato 2017:
(ar)
Piątek, 09.05.2003 Arkadius Boutique w Warszawie
Poniedziałek, 10.01.2022 Powrót Euforii! W takim stylu powinien powracać każdy serial: BEZ SPOILERÓW
Środa, 01.12.2021 Długie wieczory i queerowe seanse - Grudniowe premiery na Outfilm.pl
Piątek, 05.11.2021 Bindery na wybiegu jednego z największych domów mody na świecie - Gucci robi ukłon w stronę osób transpłciowych
Wtorek, 14.09.2021 Nowe show Rihanny, a w nim queerowe ikony: Troye Sivan, Ricky Martin, Jeremy Pope i inni