4.12 "Girl"
Lara marzy o staniu się kobietą i karierze tanecznej. Przed nią wyjątkowy, lecz niełatwy czas wchodzenia w dorosłość, doświadczania nowych pragnień, tworzenia się tożsamości. „Girl” to dojrzałe, poruszające kino o trudnej akceptacji własnego ciała i wyczerpującej walce z jego ograniczeniami, ale również pełna emocji historia o podążaniu za marzeniami. W roli tytułowej, nagrodzony w Cannes, zjawiskowy Victor Polster.
11.12 "G-spot: sezon 3 - CHAOS"
Kolejna odsłona długo wyczekiwanego francuskiego serialu! Trzeci sezon G-SPOT - CHAOS mocno osadzony jest w aktualnych problemach braku tolerancji, nieszanowania praw człowieka oraz ograniczonego wsparcia migracyjnego.
Thibaut ratuje czeczeńskiego uchodźcę z niemal śmiertelnej pułapki, przy okazji odkrywając próbny program ochrony praw człowieka, który zapewnił schronienie kilku osobom w Europie. Hicham wraca do swojej dawnej dzielnicy po tym, jak jego krewny został zabity podczas starcia z policją. Obaj zaczynają walkę z czasem.
18.12 "Smell of us"
Math, Marie i JP są nastolatkami mieszkającymi w Paryżu. Spędzają czas jeżdżąc na desce, paląc trawę, pijąc alkohol i wzajemnie filmując każdy swój krok. Każdy dzień biorą pełnymi garściami, prostytuując się przy tym dla zabawy. Są bananowymi - autodestrukcyjnymi dzieciakami, które nie mogą odnaleźć się we współczesnym świecie, trafiając na margines społeczeństwa.
25.12 "Jump, darling"
Russell to początkujący drag queen, który po bolesnym rozstaniu z partnerem, wyjeżdża do swojej babci na wieś. Okazuje się, że jej stan zdrowia z dnia na dzień się pogarsza, jednak odmawia wysłania jej do domu opieki.