Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Poniedziałek, 09.09.2013, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

Charlie Hunnam: sceny gejowskiego seksu przygotowały mnie do roli Christiana Greya

Podziel się Tweetnij Skomentuj (28)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (28)

Nathan z "Queer as folk" w ekranizacji pikantnej książki

Charlie Hunnam i Dakota Johnson wystąpią w ekranizacji książkowego hitu E. L. James – „Pięćdziesiąt twarzy Greya”. Brytyjski aktor, którego wielbiciele i wielbicielki serialu „Queer as folk” pamiętają jako Nathana, przyznał, że dzięki roli w gejowskiej produkcji nie obawia się scen miłosnych.

„Pierwszy raz zagrałem na małym ekranie w miniserialu Channel 4 – „Queer as folk”. Miałem tam niesamowicie intymną scenę z mężczyzną. Jestem teraz o 16, czy 17 lat bardziej doświadczony. Więc jeżeli mogłem to zrobić z facetem, gdy miałem 18 lat, z pewnością mogę to zrobić z kobietą, będąc 33-latkiem” – powiedział Charlie Hunnam w rozmowie z „The Hollywood Reporter”. Brytyjski aktor został zapytany, czy da sobie radę z ostrymi scenami miłosnymi w adaptacji „50 twarzy Greya”.

„50 twarzy Greya” to pierwsza część erotycznej trylogii, która opisuje pikantny związek młodej studentki Anastasii z biznesmenem Christianem Greyem. Powieść, przetłumaczona na 50 języków, rozeszła się w 70 milionach egzemplarzy.

„Queer as folk”, rozsławiony dzięki amerykańskiej wersji, to brytyjski serial powstały pod koniec lat 90, opowiadający o trzech młodych gejach mieszkających w Manchesterze.



(md)
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (38)
beautykiller labryska89 tango kopie-muzk black-rose martitta2668 save_c klaudia15 artystycznadusza grzesiok
Nie podoba mi się (1)
merrygoround
Komentarze (28)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ikona
10.09.2013 14:10 LoLolaLolita
Ujmę to krótko: spodziewałam się w tej roli kogoś zapierającego dech w piersiach swoją szlachetną i oryginalną urodą (cholera, Grey był rudy!), a otrzymałam typowego klocka, do tego średnio zdolnego jako aktora. Już nawet David Beckham byłby lepszy.
cytuj zgłoś 0 1
Maggie999
10.09.2013 8:49 Maggie999 (32) Pruszcz Gdański/ Gdańsk
Nie chodzi o to czy jest brzydki czy przystojny bo faktycznie są ujęcia gdzie wygląda nieco lepiej. Zresztą na plakacie do filmu też nie jest źle.
http://www.ibtimes.com/50-shades-grey-movie-poster-relea(...)m-dakota

Po prostu on do tej roli nie pasuje.
cytuj zgłoś 1 0
Weidau
09.09.2013 22:14 fibius (39) Wrocław
Rokkoo:
Wystarczy, że w artykule pojawi się "prawdziwe", tj. naturalne zdjęcie mężczyzny około trzydziestki, a większość ludzi stwierdza, że jest niezwykle brzydki :-)


No i tu sprostowanie. Aktor nie jest brzydki, tylko IS wybrała akurat niezbyt fotogeniczne zdjęcie, zresztą nie pierwszy raz :-) Zresztą ... jak się postarać to w necie można znaleźć zdjęcia największego ciacha, gdzie wygląda jak "idź stąd i nie wracaj".
cytuj zgłoś 4 0
Ikona
09.09.2013 21:29 Rokkoo
Wystarczy, że w artykule pojawi się "prawdziwe", tj. naturalne zdjęcie mężczyzny około trzydziestki, a większość ludzi stwierdza, że jest niezwykle brzydki :-) Jak widać, jesteśmy narodem niezwykle konsumenckim, lubimy tak przystojnych mężczyzn, że aż nieprawdziwych.
cytuj zgłoś 4 0
teddybear90
09.09.2013 16:15 teddybear90 (36) Zbyt daleko
Maggie999:
Nie wiem czemu ale on mi tak bardzo nie pasuje do roli Grey'a... Gdyby Bale był młodszy to by się nadawał idealnie.

Tak , to by był dobry wybór .
cytuj zgłoś 1 0
Maggie999
09.09.2013 16:10 Maggie999 (32) Pruszcz Gdański/ Gdańsk
Nie wiem czemu ale on mi tak bardzo nie pasuje do roli Grey'a... Gdyby Bale był młodszy to by się nadawał idealnie.
cytuj zgłoś 3 0
vivente_rege
09.09.2013 15:56 TwixhWhite (29) Poznań
To ten sam koleś co tu? O.o http://tachase.com/wp-content/uploads/2012/06/charli(...)8_01.jpg
cytuj zgłoś 1 0
Adam
09.09.2013 15:43 Adam dodane przez Facebooka
Stary? :D czy nikt z Was nie był na "Pacific Rim", gdzie "dziad" lata bez koszulki?
cytuj zgłoś 0 0
Tomasz
09.09.2013 15:39 Tomasz dodane przez Facebooka
Natura bywa okrutna :P
cytuj zgłoś 0 0
Innastrona.pl
09.09.2013 15:38 Innastrona.pl dodane przez Facebooka
Nathan Nemes Hunam ma 33 lata
cytuj zgłoś 0 0
  • 1
  • 2
  • 3
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
50 twarzy Greya aktor Anastasia Steele Channel 4 Charlie Hunnam Charlie Hunnam o scenach seksu Christian Grey film Kultura Manchester Queer as Folk serial Showbiznes The Hollywood Reporter Wielka Brytania
Powiązane
Obraz Piątek, 05.10.2018 Queerowym okiem o popkulturze Obraz Czwartek, 22.01.2015 Ogórek, banan i tofu - nowe seriale twórcy "Queer as Folk" Obraz Czwartek, 04.12.2014 Ujawniona gwiazda "Sherlocka" w nowym Bondzie Obraz Wtorek, 15.10.2013 50 twarzy geja Obraz Piątek, 06.03.2009 Brian i reszta
Inne tematy
Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska? Piątek, 15.05.2026 Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska?
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się