Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Wtorek, 27.11.2012, Aktualizacja: Czwartek, 02.04.2026

Konkurs: wygraj biografię Micka Jaggera!

Podziel się Tweetnij Skomentuj (2)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (2)

Cztery egzemplarze książki czekają!

Już jutro swoją premierę w Polsce będzie miała kontrowersyjna biografia frontmana Rolling Stones, Micka Jaggera. W związku z premierą książki wraz z Wydawnictwem Insignis zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są cztery egzemplarze "Mick. Szalone życie i geniusz Jaggera" Christophera Andersena.

Przez kilkadziesiąt lat Mick zazdrośnie strzegł swoich, nieraz szokujących, tajemnic. Teraz, z okazji 50. rocznicy istnienia Rolling Stonesów, Christopher Andersen, dziennikarz i autor bestsellerów, zdziera maskę najbardziej wielowymiarowej i enigmatycznej ikonie rocka w niczego nie przemilczającej biografii, niemal równie głośnej, jak sam Jagger. W oparciu o rozmowy z przyjaciółmi, krewnymi, innymi legendarnymi muzykami i ludźmi z branży - a także z żonami i legionem kochanek - Andersen ukazuje w nowym świetle człowieka, którego nazwisko jest symbolem pewnej epoki. Co ciekawe, Anderson ujawnia też homoseksualne romanse Jaggera, m.in. z Dawidem Bowie...

Książka dostępna jest w księgarniach, na stronie wydawcy oraz iBookstore.




KONKURS!

Dla wszystkich, którzy korzystają lub korzystali z serwisu Przyjaciel IS mamy do rozdania cztery egzemplarze książki.

Chcemy Wam w ten sposób podziękować za wsparcie. Opłaty "Przyjaciół IS" są podstawą utrzymania i rozwijania serwisu. Dzięki Wam nasz portal istnieje już 16 lat. Dziękujemy Wam za to!

Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać nam na maila (za pomocą formularza poniżej) tytuły przynajmniej trzech filmów, w których Mick Jagger zagrał. Wśród nadesłanych odpowiedzi wylosujemy książki.

Na maile czekamy do 6 grudnia, do godziny 15.00. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo.
ODPOWIEDŹ NA PYTANIE KONKURSOWE
Aby udzielić odpowiedzi należy się zalogować.
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (16)
ondraszek50 renner biskupa_dupa iewel c0ver user999 wild-honey
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (2)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
ondrasz60
29.11.2012 21:42 ondraszek50 (68) Gory
Zawsze lubiłem Rolling Stonsów oraz Jaggera. Z kumplami zawsze radyjko się brało i w zaciszne miejsce się szło sluchac by starzy nie słyszeli . Hehehe do jednego tranzystorka zbierało się nas nawet do ponad 10 osób. To byly super czasy i zawsze je wspominamy z radoscią kiedy się czasem spotykamy na imprezkach.
cytuj zgłoś 0 0
Ikona
29.11.2012 20:47 vito212121
Mik Dzeger bisexem..hmm....nic o tym nie slyszalem ale ciekawe....szkoda ze dopiero teraz cos sie o tym mowi ale ciekawe na jakiej podstawie......no ale bisexy to nie geje, to kompletnie ina orientacja!
cytuj zgłoś 0 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
Christopher Andersen David Bowie konkurs Konkurs: biografia Micka Jaggera książka Kultura literatura Mick Jagger muzyka Polska rock Showbiznes The Rolling Stones Wydawnictwo Insignis
Powiązane
Obraz Piątek, 24.04.2026 Kate Moennig, Leisha Hailey i 10.000 innych dziewczyn na Fulanita Fest 2026 w Hiszpanii Obraz Poniedziałek, 04.04.2022 Alter ego Michała Szpaka nie ma płci — kim jest Jowiszja? Obraz Piątek, 01.10.2021 Uczestnicy konkursów piękności wszczęli dochodzenie, czy nie opisałem któregoś z nich — Mikołaj Milcke o polskim showbiznesie i historii PRLu Obraz Środa, 25.03.2020 Powieść Andrew Seana Greera "Marny" już w księgarniach Obraz Piątek, 12.01.2018 Dziś premiera książki "Tamte dni, tamte noce"
Inne tematy
Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu? Sobota, 16.05.2026 Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu?
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się