logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
97
0
14

Radio QUEER.PL

W marcu emisja testowa

Dodano: 12.03.2012

Zapowiadaliśmy nieśmiało nasz nowy projekt - teraz mamy konkretniejsze informacje. Jeszcze w marcu rozpoczniemy testową emisję radia QUEER.PL. Będziemy nadawać przez internet przez 24 godziny na dobę.

Stacja ruszy oficjalnie w drugiej połowie kwietnia. Oprócz muzyki będziemy nadawać także audycje publicystyczne i kulturalne. Rozpoczniemy od codziennych wiadomości a z czasem będziemy realizować kolejne pomysły. Audycje publicystyczne będą związane ze społecznością LGBT, choć postaramy się o jak najszerszą definicję tego tematu. Muzycznie będziemy mieli bardzo szerokie horyzonty.

Projekt Radio QUEER.PL został zainicjowany przez nasz portal. Jego realizacją będziemy się zajmować wraz z grupą uzdolnionych ludzi, którzy zaangażowali się we współpracę z nami. Wkrótce oczywiście ich przedstawimy. Po dwóch spotkaniach roboczych możemy śmiało powiedzieć, że Radio QUEER.PL ma szansę na podbicie Waszych... uszu.

(ro)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (14)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
dance4fun (28) Wrocław 14.03.2012 9:25
Świetna sprawa, sam bym chętnie wziął udział w projekcie, ale niestety to nie możliwe. Mam nadzieję, że chociaż czas na słuchanie was znajdę. Powodzenia!
przyjacielo (?) 13.03.2012 22:45
popieram! bardzo dobry pomysł, wreszcie coś nowego :)
wueska (31) Warszawa 13.03.2012 16:02
Jak znaleźć to radio? :)
filwem (?) 13.03.2012 13:08
mam nadzięję że będzie to profesjonalne radio, dostrzegające także wady śreodowiska LGBT
moderator (?) 13.03.2012 11:54
supermrocznyniedzwiadek:
żałuję tylko, że sama nie mogę wziąć udziału w projekcie, ale już nie mogę się doczekać co pokażą, a raczej powiedzą nasi koledzy :)


powiedzą pewnie coś o NAS
littleprince (25) Poznań 13.03.2012 2:26
troszQ się nabijam ale ogółem jestem jak najbardziej za xD :D < 3
littleprince (25) Poznań 13.03.2012 2:25
=Mamo wydaje mi się że Ździsiek jest Gejem O_o
- Czemu kochanie ?
- no po pierwsze słucha Britney , gagi i Madonny
- to przecież wspaniałe artystki !
- no dobra , ale połowa jego szafy to Mark Gejkops, Lasosna , Lui Fiutą , Suczi , Dolcze End Gejana ..
- no to że się dobrze ubiera nie znaczy że jest gejem aniołQ
- ogląda Glee , Queer As Folk i Gotowe na Wszystko
- a wolała bys żeby sączył piwo przy meczyku ??
- czyta Fakty i Mity i głosował na Palikota
- och ! to chyba wspaniałe że jest otwarty na nowości które dawno zalały zachód kwiatuszQ
- Słucha radia Queer !

Radio Queer nowy powód by nazwać cię Ciotą ♥ ...troszku się nabijam ale ogółem jestem za xD
endenemo (41) Rzeszów 12.03.2012 22:44
super! :-)

a do czasu wystartowania zachęcam również do regularnego słuchania audycji Lepiej późno niż wcale z TokFM
krycha200 (25) Wrocław 12.03.2012 21:09
Super już niemogę się doczekać pierwszej audycji.
l-girl (25) Wrocław 12.03.2012 20:15
Świetnie, takiego queer-owego radia bardzo zawsze mi brakowało. Widać że coś w tym kraju się w końcu zmienia.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran