Aresztowano kolejnego administratora witryny
Wreszcie! Po interwencjach polskiego MSZ oraz polskiej policji, administrowana przez faszystów lista "wrogów rasy" została zablokowana. Blokadę zlecił prawnik firmy, z usług której korzystali faszyści. Zamknięcie strony było możliwe dzięki współpracy FBI.
Międzynarodowa organizacja "Blood and Honour" od kilku miesięcy prowadziła polskojęzyczną wersję strony. Na witrynie znalazły się nazwiska anarchistów, działaczy gejowskich, liberalnych polityków oraz feministek. Na liście znalazły się także nazwiska dwóch współpracowników portalu innastrona.pl.
Strona umieszczona była na serwerze znajdującym się w USA, dlatego jej zablokowanie nie było takie proste. Po nagłośnieniu afery przez polskie media, policja zajęła się poszukiwaniem autorów witryny. Wczoraj w Bielsku-Białej doszło do aresztowania drugiej już osoby, podejrzanej o administrowanie stroną. Jest nią 31-latek Mariusz T.
(ro)
Niepokojąca jest tylko nazwa z tego newsa, cytuję "Blond and Honour" :-D