logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
19
1
0
Książki

Kiedy zdarza się przemoc, lubię patrzeć

Drwaloseksualny gej, Adam, prowadzi w Poznaniu kwiaciarnię - pracuje w niej razem ze swoim chłopakiem, artystą Evanem. Oby wydaje się, że ich związek coś znaczy.

Witold Szpak wierzy w to, że jego matką jest księżna Diana, a brytyjska rodzina królewska porzuciła go w zbożu. Weronika jest szarą doktorantką na polonistyce.

Wszyscy są bohaterami nowej książki Kuby Wojtaszczyka, autora "Portretu Trumiennego". Autor bierze na warsztat bardzo aktualny temat: protesty młodych ludzi przeciw realiom rynku pracy, powszechnych umów śmieciowych i niepewności zatrudnienia, bez zabezpieczeń społecznych, bez szans na emeryturę. Przedstawia typowe polskie duże miasto za kilka lat: filolodzy ruszają na barykady z miejskimi aktywistami, hipsterzy ręka w rękę z doktorantami idą do walki. Polski romantyzm, groteska spod znaku Gombrowicza i współczesne polskie realia społeczne łączą się w wybuchową mieszankę.

PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
4.8/5 (20)

Autor: Kuba Wojtaszczyk

Wydawnictwo: Akurat

Rok wydania: 2016

ISBN: 978-83-287-0244-8


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku