logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
27
0
1
Książki

Sunstone

Sunstone opowiada o dwójce dorosłych kobiet, Lisie i Ally. Potrzeby Lisy zawsze były... wyjątkowe.

Pragnęła zostać skrępowana, lecz tak, by nic jej nie krępowało, i może dlatego czuła, że w jej życiu erotycznym czegoś brakuje. Do czasu, aż poznała Ally - przeciętną kobietę z dobrą pracą, wielkim domem, dzieciństwem bez traum i niepohamowaną żądzą dominacji w sypialni.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się jak naprawdę wygląda świat BDSM, jeżeli nie straszne wam związki damsko-damskie, jeżeli cenicie sobie dobry humor i jeszcze lepsze rysunki… No cóż, w takim przypadku Sunstone jest komiksem, po który powinniście sięgnąć. I kto wie, może dzięki niemu dowiecie się o sobie czegoś nowego? Lub zbierzecie się w końcu na odwagę, aby zrobić to, dzięki czemu będziecie szczęśliwi?

źródło: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/sunstone/1

PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
kejt (30) Warszawa 10.06.2016 0:23
Super ze ktoś przetłumaczył ten komiks :) Polecam jednak w orginale na deviantarcie, chyba bardziej mi się podoba napisane po angielsku :) Szkoda tylko, że komiks się tworzy od kilku lat, a autor czasami ma długie przerwy miedzy odcinkami. Po angielsku są wydane 4tomy, piąty rozdział dopiero powstaje, zanim zostanie wydany to chwilę się zejdzie. A w planach tomów 8 czy 9, więc końca doczekamy na starość chyba ;D
Niezależnie jednak od tego, że czasem trzeba czekać kilka tygodni na nowy odcinek,uwielbiam ten komiks. Fabuły w nim może niewiele,ale jaka grafika! Powalająca! Ponadto Autor czaruje umiejętnością opisywania emocji i zachowań, czasami tak wciąga w przeżycia bohaterek,jakby dotyczyły bezpośrednio czytającego. No i jest przyjemnie erotycznie, nawet jak ktoś nie gustuje w bdsm :)
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
5/5 (27)

Autor: Stjepan Sejic

Wydawnictwo: Waneko

Rok wydania: 2015

ISBN: 9788365229342


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku