logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
0
Książki

Ci dwaj mężczyźni

Zderzenie dwóch kultur - i dwóch orientacji - w bałkańskim kotle. Vladan Hadżislavkovic znajduje małego Kosowara Istrefa Veriego pod drzwiami domu swojej ciotki w Belgradzie.

Vladan, wysoko urodzony Serb, homoseksualista, z czasem zrobi wszystko żeby zdobyć Istrefa - prezentuje mu swoje wdzięki pod niezapiętym szlafrokiem, proponuje wspólne kąpiele, pieszczoty. Istref już kiedyś widział swojego brata kochającego się z sąsiadem w górach; usłyszał wtedy, że to rozrywki zarezerwowane dla dorosłych mężczyzn. Teraz domyśla się, że Vladan proponuje mu takie właśnie rozrywki. Istref zdaje sobie jednak sprawę z tego, że woli kobiety. I taką znajduje, sprowadza "tę maciorę o kwaśnej waginalnej woni" - jak mówi Vladan - do jego domu, w którym mieszka.
Wtedy Vladan szaleje z zazdrości. Obaj mężczyźni muszą się rozstać. Heteroseksualisty z homoseksualistą nie da się pogodzić. Tak jak Serba z Kosowarem.

PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
5/5 (1)

Autor: Slobodan Selenić

Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy

Rok wydania: 1988

ISBN: 8306015665


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku