logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
27
6
2
Książki

Puszczalscy z zasadami

Praktyczny przewodnik dla miłośników poliamorii, otwartych związków i innych przygód

"Puszczalscy z zasadami" to przełomowy poradnik, przygotowany z myślą o wszystkich, którzy do tej pory tylko marzyli o spełnianiu swoich fantazji erotycznych poza tradycyjnym związkiem monogamicznym. Autorki Dossie Easton i Janet W. Hardy rozwiewają mity na temat „rozwiązłości” i pokazują, jak wieść udane życie z wieloma partnerami seksualnymi.

Książka zawiera strategie dla puszczalskich par, podpowiada, jak unikając uczucia zazdrości, otworzyć związki na nowe doznania oraz przedstawia praktyczne ćwiczenia, pomagające partnerom zdefiniować relację na własnych warunkach.

Niezależnie od tego, czy otwarcie przyznajesz się do rozpusty, czy może dopiero nieśmiało jej próbujesz, dowiesz się, jak poszerzyć krąg partnerów seksualnych oraz odkryć wymiary miłości i przyjaźni, o jakich ci się nie śniło.

Książka dostępna jest w sklepie  
PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (2)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Poradnik (?) 14.08.2015 13:24
Zasady dla puszczalskich - darmowy poradnik:

Ogólne:
- nie zostawaj na noc,
- nie rozmawiaj zbyt często,
- żadnych randek, poznawania rodziny, spotkań, dzwonienia, pisania smsów,
- nie całuj, nie przytulaj itp. jeśli ktoś zacznie się wkręcać natychmiast zerwij układ
- używaj gumy,

Szczegółowe:
- numer tymczasowy
- najlepiej osoby żonate bo zależy im na dyskrecji i wątpliwe, że się zakochają
- wchodzisz, prokreacja, trzask drzwiami i do następnego spotkania
- dla gejów idealne są kluby z darkroomami, szybko, tanio wybierasz kogo chcesz i możesz to robić, aż do utraty przytomności...

I to chyba wszystkie najważniejsze ^ ^
alex1212 (26) Tam gdzie nie zagląda nikt... 13.08.2015 12:32
Bije na dekiel ostro, widzę....No comment.
Dundee (?) 12.08.2015 11:01
Niesamowite !! Do niedawna wierzyłem, że tylko jeden związek z kochaną osobą ma największą wartość. Brzydził mnie promiskuizm niektórych osób i doprowadzał czasem do płaczu ... Zacząłem się nad tym bardziej zastanawiać jesienią ubiegłego roku, gdy w księgarni sięgnąłem po książkę "Poliamoria", również tego samego wydawnictwa. Czytałem, czytałem i nie mogłem się oderwać. Okazuje się bowiem, że nie ma jednego sposobu na szczęśliwe życie i pełen miłości związek z drugą osobą, że tych możliwości tak naprawdę jest bez porównania więcej ... I tak naprawdę każda z nich może być czymś naprawdę bardzo pięknym. Sam się sobie zdziwiłem i pomyślałem sobie, jak wiele rozmaitych przekazów zostało nam na różnych etapach naszego życia wpojonych !! Do tego stopnia, że traktujemy je jak nasze własne i nawet się nad tym głębiej nie zastanawiamy. A do tego dochodzi wpływ religii katolickiej, która w polskim wydaniu tak często bywa nieznośna, pełna pogardy, pychy, zakłamania ... A potem bardzo się przestraszyłem. Zacząłem się bać, że być może okażę się troszkę kimś innym, niż do tej pory o sobie myślałem. No a potem zrobiło mi się smutno i poczułem się bardzo samotny w morzu ogromnych możliwości i ścieżek, którymi możemy podążać. Dlatego uważam, że największym mistrzostwem świata jest przeżyć w pełni swoje życie, czerpiąc z niego jak najwięcej radości, satysfakcji i tego wszystkiego, co w nim jest naprawdę fajnego ...

Moi kochani, a Wy co myślicie na ten temat? Jak fajnie by było, gdybyśmy mogli sobie w tym miejscu swobodnie na ten temat porozmawiać.

Wszystkiego dobrego, miłego, pogodnego i spokojnego dnia oraz pięknego wieczoru :-) Pozdrawiam serdecznie !!
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
4.1/5 (33)

Autor: Dossie Easton, Janet W. Hardy

Wydawnictwo: Czarna Owca

Rok wydania: 2012

ISBN: 978-83-7554-359-9


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku