logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
18
2
0
Książki

Wyjątkowe czasy

Manhattan, trzy historie, trzy epoki.. Tłem dla pierwszej, W maszynie, jest okres rozkwitu rewolucji przemysłowej. Druga, Dziecięca krucjata, mówi o życiu nowojorczyków nękanych na początku XXI w. atakami terrorystycznymi. W trzeciej, Nietypowej piękności, Nowy Jork zostaje opanowany przez uchodźców z planety, z którą Ziemianie nawiązali kontakt.

Książka trafiła już na listy bestsellerów "The Washington Post" i "Chicago Tribune" oraz księgarni internetowej Amazon.

Michael Cunningham debiutował powieścią "Dom na krańcu świata", po czym opublikował "Z ciała i z duszy" oraz bestsellerowe "Godziny", nagrodzone PEN/Faulkner Award oraz Pulitzerem, których ekranizacja przyniosła Oscary.PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Szept (34) Londyn / London 25.02.2009 1:00
Hm... książka niezła, acz z całości znanej mi twórczości autora chyba najsłabsza. Mimo tego utrzymuje dość miły, oniryczny nastrój.
almi (?) 04.12.2006 23:55
Wlasnie przeczytalem "Z ciala i z duszy" Ksiaza traktuje nie tylko o "nas" w postaci głownie jednego bohatera Willa ale takze wiele mowi o amerykanskim spoleczenstwie na przestrzeni ostatnich 60 lat, by na koncu wybiec nieco w przyszłosc, pokazujac losy wszystkich bohaterow. Uwielbiam film "Godziny "czesto do niego wracam, chociaz moja przyjaciolka twierdzi, ze jest przygnebiajacy. Jezeli ogladaliscie ten film i gdzies gleboko w srodku mieliscie wrazenie, że cechy głownych bohaterów sa zbitka albo czescia was samych, szczeze Wam polecam proze Cunningham'a
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku