logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
0
Książki

Seks w przyszłości

Po ''Wojnach plemników'' i ''Wojnach dziecięcych'' Robin Baker kieruje uwagę na zdumiewający świat przyszłej reprodukcji. Jest to świat, w którym połączenie zapłodnienia in vitro i zastępczego macierzyństwa oznacza koniec bezpłodności, ale także koniec potrzeby istnienia trwałych związków między kobietami a mężczyznami.
Mężczyźni nie potrzebują już plemników, aby się rozmnażać. Dzieci rodzą się za pośrednictwem zapłodnienia in vitro, powszechnie dostępna jest też metoda klonowania i tylko ci, których nie stać na skorzystanie z nowoczesnej technologii, myślą o płodzeniu dzieci metodą tradycyjną. Książka ta może się wydać fantastyką naukową, jednak nowy wspaniały świat ludzkiej reprodukcji nie jest już kwestią ''czy'', ale ''kiedy''.

PODZIEL SIĘ
E-booki Prideshop

KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
bzyk-kapiszon (?) 10.05.2009 13:15
Pozycja godna uwagi. Przybliża w pomysłowy sposób kurioza naukowo-technologiczne względem ludzkiej reprodukcji i całej przyszłości rozmnażania: od testów ojcostwa, przez zastępcze (SZCZURZE!) jądra i klonowanie, po restauracje reprodukcyjne i inne niesamowite pomysły. Warto dodać, że każdy naukowy wykład jest poprzedzany scenką-opowiadaniem (często bardzo pikantnym!), zapoznającym czytelnika z omawianym problemem :)
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku