logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
17

Zaczepiając nieznajomych

Wspomnienia z Hiszpanii

Dodano: 24.08.2007, Aktualizacja: 24.08.2007

Pelayo, Galdos, Gravina, Figueroa. System wąskich uliczek w dzielnicy Chueca przypomina labirynt. Błądzę. Z mapą w kieszeni za cholerę nie mogę znaleźć klubu Crusing, o którym najcieplej pisano w Spartacusie. "No, cóż, widocznie, wszystkie moje orientacje, poza seksualną, są kiepskie" - pocieszam się i postanawiam po angielsku zapytać o drogę.

Przyjechałem na pięć dni. Niezaplanowane, spóźnione wakacje i okazyjnie kupiony bilet. W Spartacusie - grubym jak biblia międzynarodowym gejowskim przewodniku - stolica Hiszpanii figuruje jako największe po San Francisco skupisko branżowych miejsc. Pelayo, Galdos, Gravina, Figueroa. System wąskich uliczek w dzielnicy Chueca przypomina labirynt. Błądzę. Z mapą w kieszeni za cholerę nie mogę znaleźć klubu Crusing, o którym najcieplej pisano w Spartacusie. "No, cóż, widocznie, wszystkie moje orientacje, poza seksualną, są kiepskie" - pocieszam się i postanawiam po angielsku zapytać o drogę. Podchodzę do bruneta, który raz już mignął mi gdzieś tego wieczoru. Klasyczny Hiszpan - pełne, kształtne usta, brąz w oczach, ciemne włosy. Rozmawiamy przez chwilę. Ma na imię Alvaro. - Jesteś pewny, ze chcesz iść do Cruising? - uśmiecha się i pyta czy miałbym coś przeciwko, gdyby mnie zaprowadził. Przyglądam mu się uważniej: odrobinę wyższy, delikatnie umięśniony, drobny zaro...   ( Pozostało znaków: 4144 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186644   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku