logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
15.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
4

Sezon na gumy

Co zrobić, aby nie wpaść w tarapaty

Dodano: 04.07.2007, Aktualizacja: 04.07.2007

To, czy Twoje najbliższe wakacje będą przyjemne i czy dostarczą Ci niezapomnianych wspomnień, zależy w dużej mierze od Ciebie i tego jak sobie wszystko zaplanujesz! Nie wierzysz? Sprawdź tych kilka ważnych wskazówek, od których często zależy powodzenie i bezpieczeństwo Twojego wyjazdu...

Wakacje to czas kiedy wielu z nas wyrusza w Polskę lub za granicę by na swój sposób odpocząć od codziennego zgiełku i pracy. Czekamy na nie przez cały rok, nie ma to jak wypad nad morze, na Mazury albo odwiedzenie jakiegoś egzotycznego miejsca lub obfitującego w kluby miasta. Każdy chce wykorzystać ten czas jak najlepiej i zapewnić sobie fajne wspomnienia po powrocie. Jak to się dzieje, że czasami nasze wakacje się udają, a czasami nie? Oczywiście możesz odpowiedzieć, że to pech... hmm i faktycznie czasami takie sytuacje jak zmiana pogody są od nas niezależne (nawet jeżeli wcześniej sprawdziliśmy prognozę i miało być ok. :-)). Jednak czy Twoje najbliższe wakacje będą przyjemne i czy dostarczą Ci niezapomnianych wspomnień, zależy w dużej mierze od Ciebie i tego jak sobie wszystko zaplanujesz! Nie wierzysz? Sprawdź tych kilka ważnych wskazówek, od których często zależy powodzenie i bezpieczeństwo Twojego wyjazdu! Planowanie Nie ma to jak wszystko dobrze zaplanować. Im więcej przewidzisz, tym mniej sytuacji będzie Cię mogło nieprzyjemnie zaskoczyć. "Mądry Polak po szkodzie" - niestety często wakacji nie da się powtórzyć, tak więc nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę. To najlepszy sposób by czegoś zapomnieć i później tego żałować. Jeżeli nie możesz wytrzymać w pracy bez myślenia o wakacjach, wykorzystaj ten czas np. na zrobienie listy rzeczy (np. tydzień przed wyjazdem), które musisz zabrać, a potem zaglądaj do niej by ewentualnie coś dopisać. Późniejsze pakowanie przychodzi wtedy o wiele szybciej i bez większych nerwów, no i zapomnieć coś ważnego o wiele trudniej. Bezpieczna jazda... Podróżowanie różnymi środkami lokomocji - samochodem, autokarem, pociągiem, samolotem to czas kiedy często mogą przydarzyć się nam sytuacje (np. kradzież czy napad) mogące zaburzyć nasz wakacyjny pobyt, zanim jeszcze na dobre się zaczął. Jedną z podstawowych zasad podczas wyjazdu jest zabezpieczenie swoich kosztowności. Dobrym sposobem jest nie trzymanie wszystkich pieniędzy razem, ale podzielenie ich na 2 czy 3 części i schowanie w różnych miejscach. Gdy jeden z bagaży zginie, zawsze będziesz miał część pieniędzy w innym. Możesz też rozważyć zabranie ze sobą zamiast gotówki karty płatniczej lub kredytowej - utrudni to złodziejowi kradzież i wydanie Twoich pieniędzy. Nie afiszuj się również ze stanem posiadania kosztowności (gotówki, laptopa, fajnego aparatu, odtwarzacza mp3, czy biżuterii). Często nawet nie wia...   ( Pozostało znaków: 10304 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186634   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku