logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
8

Siostry Nieustającej Indulgencji

Profilaktyka AIDS/HIV inaczej...

Dodano: 19.04.2006, Aktualizacja: 19.04.2006

Spotyka się je na gejowskich paradach, w branżowych knajpach, na prywatnych imprezach. Są rozpoznawane na pierwszy rzut oka. U niektórych wzbudzają uśmiech politowania, częściej jednak wywołują aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Ich dzieło nie wahałbym się porównać do pracy Matki Teresy. Święte dzieło misyjne na niwie walki z plagą. Z dżuma XX i XXI wieku. Mowa o siostrach z zakonu S.P.I. -Zgromadzenia ustawicznego odpustu. Lub tez nieustannej rozpusty. Jak kto woli...

Spotyka się je na gejowskich paradach, w branżowych knajpach, na prywatnych imprezach. Są rozpoznawane na pierwszy rzut oka. U niektórych wzbudzają uśmiech politowania, częściej jednak wywołują aplauz wśród zgromadzonej publiczności. Ich dzieło nie wahałbym się porównać do pracy Matki Teresy. Święte dzieło misyjne na niwie walki z plagą. Z dżuma XX i XXI wieku. Mowa o siostrach z zakonu S.P.I. -Zgromadzenia ustawicznego odpustu. Lub tez nieustannej rozpusty. Jak kto woli. Zakon Sióstr Nieustającej Indulgencji (S.P.I., ang. "The Sisters of Perpetual Indulgence") jest międzynarodowym stowarzyszeniem, określającym się jako zgromadzenie zakonne i zajmującym się prewencją, zbieraniem środków dla realizacji projektów profilaktyki AIDS oraz HIV. Samo wyrażenie Perpetualna Indulgencja można tłumaczyć jako ustawiczny odpust, nieustające odpuszczenie, lecz także jako trwałą radość życia czy nawet wieczną rozpustę. Samo stowarzyszenie nie jest częścią żadnego kościoła ani związku religijnego, a działalność prowadzona przez "siostry" ma, mimo wielu pozorów, charakter wyłącznie świecki! Początkowa zabawa "pedałów w zakonnych fatałaszkach" przekształciła się w przeciągu ponad dwudziestoletniego istnienia stowarzyszenia w znajdującą na całym świecie uznanie dzia...   ( Pozostało znaków: 5387 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186509   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku