logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
9

Czytelnia: Baby Neumann

Być kobietą, być kobietą...

Dodano: 03.04.2006, Aktualizacja: 03.04.2006

Wielu moich znajomych lubi od czasu do czasu zakładać damskie ciuszki, jakby stanowiło to oczywisty element gejowskiego życia: w szafie smoking, na wyjście do opery, dżinsy i skórzana kurtka na podryw oraz mała czarna nie wiadomo właściwie na co.
-Dla mnie to nie wchodzi w rachubę. Mojego wysportowanego, muskularnego ciałka nie będę wciskał w jakieś fatałaszki- wyjaśniłem Karolowi, gdy ten przy wspólnym śniadanku chciał zaprosić mnie na swoją doroczną "Cioto- imprę"...

Wielu moich znajomych lubi od czasu do czasu zakładać damskie ciuszki, jakby stanowiło to oczywisty element gejowskiego życia: w szafie smoking, na wyjście do opery, dżinsy i skórzana kurtka na podryw oraz mała czarna nie wiadomo właściwie na co. -Dla mnie to nie wchodzi w rachubę. Mojego wysportowanego, muskularnego ciałka nie będę wciskał w jakieś fatałaszki- wyjaśniłem Karolowi, gdy ten przy wspólnym śniadanku chciał zaprosić mnie na swoją doroczną "Cioto- imprę". -Wysportowanego? Raz w miesiącu uprawiasz jogging, a potem jesteś przez dwa dni chory- zasyczał Karolek. -Spójrz prawdzie o oczy. Masz taką samą gąbczastą figurę, jak modele od Yves Saint Laurenta, skarbie. -Nie jestem wcale gąbczasty. A ty nie wpakujesz mnie w sukienkę! -Baby, złotko, obawiam się, że masz tu maluteńki psychologiczny problemik. Czy naprawdę myślisz, że nagle i niespodziewanie znajdziesz upodobanie do fatałaszków, zmutujesz i przemienisz się w pełnoetatową ciotę, tego homoseksualistę klasy niższej? A wtedy twój od dawna pielęgnowany Image, grzecznego chłopczyka- geja z sąsiedztwa prysłby niczym bańka mydlana.- Karolek dmuchnął mi tryumfująco papierosowym dymem prosto w nos. -Nie mam nic przeciw ciotom, tylko chodzenie w sukienkach jest po prostu nie w moim stylu. Spójrz tylko na moje nogi, na te łydki. A moje stopy, rozmiar 45. Nie będę się kompromitował. -Mam tego dość!, prychnął Karolek i nerwowo wrzucił papierosa do filiżanki z kawą. Jeśli jesteś zbyt tchórzliwy i drobnomieszczański, to zostawaj sobie w domu. Nudziarzy nie potrzebujemy. To było przed tygodniem. Jutro imprezka. No i oczywiście idę!. W pełnej gali. Już Karolek zobaczy, jakim nudnym drobnomieszczaninem jestem!. Gdzie tylko dostanę wszystkie te akcesoria, potrzebne damom? Od czego zaczniemy? Najpierw decyduję się na zakup butów. Czółenka, czarne i na szpilkach, nic innego nie wchodzi w rachubę. Znam sklepik, specjalizujący się...   ( Pozostało znaków: 8000 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186504   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czytelnia: Baby Neumann Okładka książki "Nie do wiary"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku