logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Czytelnia: Paproochy

Odcinek 8: Koszulka

Dodano: 15.02.2006, Aktualizacja: 15.02.2006

Na nieśmiałą uwagę, że przecież dysponuję kilkoma niezłymi ciuchami, wybuchnął śmiechem i wypunktował, że pochodzą sprzed co najmniej dwóch lat, i może i były kiedyś efektowne, ale nie w tym rzecz. Bo rzecz w tym - wyjaśnił - żebym ubrał się w coś nowego, poczuł, że coś się zmienia, a nie wbijał się bez końca w ciuchy od Karola, albo takie które się Karolowi podobały, albo nie podobały, albo cokolwiek, ale związanego z Karolem...

Stawianie oporu mijało się z sensem. Skoro tylko pietrasowi udało się zaaranżować moją randkę z Hubertem, nic już nie było w stanie go powstrzymać. Zaciągnął mnie do miasta, wpychając do wszystkich sklepów odzieżowych po kolei, i cały czas pokrzykując, że nie pójdę na takie spotkanie ubrany jak jakiś nie powiem jaki. Na nieśmiałą uwagę, że przecież dysponuję kilkoma niezłymi ciuchami, wybuchnął śmiechem i wypunktował, że pochodzą sprzed co najmniej dwóch lat, i może i były kiedyś efektowne, ale nie w tym rzecz. Bo rzecz w tym - wyjaśnił - żeb...   ( Pozostało znaków: 2388 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186484   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku