logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
16

40- i 50-latki czyli kabaret starszych panów?

Starszy, ustabilizowany gej to skarb!

Dodano: 04.08.2004, Aktualizacja: 04.08.2004

Geje po 40-ce po 50-tce, po 60-tce, mimo dominującego kultu młodości istnieją jednak w przyrodzie i występują w całkiem pokaźnej populacji. Czy myśleliście kiedyś, co będzie gdy osiągniecie właśnie ten wiek, kiedy właściwie wypadałoby udać się na branżowa i towarzyska emeryturę? Heterycy mają swoje żoneczki i dzieciaczki, a co maja geje?

Geje po 40-ce po 50-tce, po 60-tce, mimo dominującego kultu młodości istnieją jednak w przyrodzie i występują w całkiem pokaźnej populacji. Czy myśleliście kiedyś, co będzie gdy osiągniecie właśnie ten wiek, kiedy właściwie wypadałoby udać się na branżowa i towarzyska emeryturę? Heterycy mają swoje żoneczki i dzieciaczki, a co maja geje? Czasem, ale stosunkowo rzadko, mają stałego partnera, z którym mogą dalej starzeć się wspólnie i to jest wersja najbardziej optymistyczna. Często jednak, gdy się prowadziło życie ukryte, bądź tylko "na pszczółkę" czyli z kwiatka na kwiatek a najdłuższy związek stały trwał tylko dwa miesiące i było to tak dawno, że najstarsi górale tego nie pamiętają, pozostają tylko wspomnienia. Czy warto chodzić jeszcze na podryw mając swoje lata na karku? Możliwości jest wiele: dyskoteki ze "starym meblem", najczęściej lekko wstawionym przy barze, łaźnie, pikiety gdzie starsi panowie ślinią się lubieżnie na ...   ( Pozostało znaków: 4035 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186284   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku